2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: impreza dzień wcześniej

W związku z wyborami parlamentarnymi, ogłoszonymi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na dzień 25 października (niedziela), Organizatorzy 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego zdecydowali, że planowana pierwotnie w tym terminie impreza odbędzie się dzień wcześniej – 24 października (sobota).

Osoby, które uiściły już opłatę startową, a nie mogą uczestniczyć w biegu 24 października, proszone są o przesłanie wniosków o zwrot ww. opłaty na adres: zapisy@zis.krakow.pl.

 

Z powodu zmiany daty 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, nastąpiły również korekty w regulaminie imprezy, w tym dotyczące terminów funkcjonowania Biura Zawodów. Zaktualizowana wersja regulaminu znajduje się TUTAJ.

 

Przyjmowanie zgłoszeń drogą elektroniczną zakończy się 16 października (piątek). Zapisy prowadzone będą jeszcze w Biurze Zawodów – 22 i 23 października.

 

Przypomnijmy, że ciekawostką jest lokalizacja mety 2. edycji PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego – w TAURON Arenie Kraków! Start nastąpi z kolei z ul. Lema, znajdującej się przed największą i najnowocześniejszą halą widowiskowo-sportową w Polsce.