2 października kibicuj z nami pomiędzy Kopcami!

Tylko dwa dni pozostały do startu Biegu Trzech Kopców! Odbywająca się w pierwszą niedzielę października ta wyjątkowa impreza zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Wszystkich miłośników sportu, którzy zamierzają dopingować uczestników Biegu na starcie pod Kopcem Krakusa (godzina 10.30) a także na mecie pod Kopcem Piłsudskiego informujemy, że zostanie zorganizowany transport. Tuż po rozpoczęciu biegu, o godzinie 10.40 specjalnie oznakowany autobus wyruszy spod biura zawodów (al. Dembowskiego 12) i zabierze chętnych kibiców na metę.

Organizatorzy proszą więc wszystkich uczestników o nie wjeżdżanie prywatnymi samochodami pod Kopiec Krakusa. Radzimy zostawić auta w okolicy Rynku Podgórskiego.

Należy też stosować się do znaków drogowych, wskazujących zmiany w organizacji ruchu w związku z Biegiem Trzech Kopców. Pozostawienie samochodu w miejscu niedozwolonym, może spowodować jego odholowanie. Dlatego razem ze służbami apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność.

Kibiców dopingujących zawodników w trakcie biegu prosimy o nieprzekraczanie wyznaczonej taśmami linii trasy, a także o zapoznanie się z jej przebiegiem za pośrednictwem naszej mapy .

Udział w Biegu Trzech Kopców to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale także sposób na spędzanie wolnego czasu w wyjątkowych zakątkach Krakowa. To dzięki tej oryginalnej imprezie sportowej uczestnicy mogą na nowo spojrzeć na imponujące krakowskie Kopce i otaczającą je zjawiskową przyrodę.