17 maja zapraszamy na biegi Radia RMF FM

Podobnie jak przed rokiem, w sobotę poprzedzającą niedzielny bieg główny 13. Cracovia Maraton zapraszamy na biegi Radia RMF FM – patrona medialnego Krakowskich Spotkań Biegowych.

O godz. 11.00 na Błoniach Krakowskich wystartuje Bieg par na dystansie 2 km, o 11.30 Bieg rodzinny (1 km), a o 12.30 rywalizację rozpoczną uczestnicy Biegu o Puchar Radia RMF FM, którzy pokonają trasę z Błoń Krakowskich na Kopiec Kościuszki z  powrotem (ok. 4,5 km). Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

 

Zgłoszenia do Biegu Par i Biegu rodzinnego będą przyjmowane w Biurze Zawodów na Błoniach Krakowskich – w dniu imprezy. W każdej z rodzin i par zawodnicy będą związani ze sobą za pomocą 1 metrowych smyczy zakończonych opaską na nadgarstek. Zwycięzcy otrzymają rowery górskie, a wszyscy uczestnicy upominki od Radia RMF FM.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminach:
Regulamin Biegu Par Radia RMF FM
Regulamin Biegu Rodzinnego Radia RMF FM

 

W Biegu o Puchar Radia RMF FM  mogą startować zawodnicy urodzeni w roku 2002 i starsi. Do 12 maja zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza internetowego, a 17 kwietnia zapisać się można jeszcze w Biurze Zawodów na Błoniach Krakowskich.

Więcej informacji w regulaminie:
Regulamin Biegu o Puchar Radia RMF FM

 

W przededniu 13. Cracovia Maraton zapraszamy również na IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (godz. 15.00), Cracovia Maraton na Rolkach (godz. 16.00), a wcześniej, o godz. 9.00, na rozgrzewkę podczas Biegu Śniadaniowego.

 

Fot. Tomasz Burda