16 maja, godz. 12:00, Rondo Matecznego w Krakowie: uruchomienie zegara na 100 dni do EUROVOLLEY POLAND 2017

We wtorek, 16 maja 2017 roku, na 100 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017, w Krakowie uruchomiony zostanie na Rondzie Matecznego specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Uroczyste uruchomienie zegara, na które zapraszają Prof. Jacek Majchrowski – Prezydent Krakowa, Miasta-Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017 i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej nastąpi w samo południe.

Zostanie poprzedzone wręczeniem oficjalnych nominacji krakowskim Ambasadorom Mistrzostw Europy, znakomitym postaciom polskiej i krakowskiej siatkówki.

Przygotowanych zostało wiele atrakcji i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017, w tym specjalnego czeku-biletu na wszystkie mecze w Krakowie.

Po specjalnym odliczaniu, zegar uruchomiony zostanie punktualnie o 12.00.

Przedstawicieli mediów Organizatorzy wydarzenia zapraszają o 11.45 na briefing z udziałem Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa i Jacka Kasprzyka – Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
 

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a Ceremonia i Mecz Otwarcia: Polska – Serbia odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

Kraków jest Miastem-Gospodarzem, w którym turniej potrwa najdłużej. W fazie grupowej (grupa C) zaprezentują się siatkarze Rosji, Bułgarii, Słowenii i Hiszpanii – mecze odpowiednio: 24, 26, 28 sierpnia 2017 roku. 30 sierpnia odbędzie się faza play off, a dzień później ćwierćfinały. 2 września w rywalizacji pozostaną już tylko cztery najlepsze zespoły Starego Kontynentu, które rozegrają półfinały. 3 września będzie ostatnim dniem turnieju, w którym toczyć się będzie walka o brązowy i złoty medal Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Wszystkie spotkania rozgrywane będą o 17.30 i 20.30.

Dodać trzeba także, że w przypadku powodzenia w fazie grupowej kolejne mecze z udziałem reprezentacji Polski odbywać się będą właśnie w Krakowie.

Od końca ubiegłego roku trwa sprzedaż biletów na wszystkie spotkania EUROVOLLEY POLAND 2017.

Szczegóły: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

Niebawem pojawi się informacja  o kolejnej fazie przedsprzedaży i sprzedaży na niezwykłe atrakcyjne  Ceremonię i Mecz Otwarcia na PGE Narodowym – 24 sierpnia, 18.30: Polska – Serbia.

Szczególnie docenieni zostaną wierni kibice, którzy już posiadają bilety na Mistrzostwa Europy w Piłce  Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 lub też w latach 2015-2017 towarzyszyli naszym reprezentacjom w ich zmaganiach. To oni będą mogli wziąć udział w przedsprzedaży.

W przedsprzedaży uczestniczyć mogą osoby, które:

1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).

2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn), w tym również na tegoroczne spotkania i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.