12. Cracovia Maraton: zapraszamy grupy zorganizowane

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli biegów, kluby i inne zrzeszenia biegaczy do wzięcia udziału w 12. Cracovia Maraton. Grupom zorganizowanym powyżej 20 maratończyków Organizatorzy zapewniają promocyjną opłatę startową w wysokości 55 zł od osoby.

Po zebraniu listy chętnych do startu w krakowskim Maratonie Równych Szans, prosimy o przesłanie jej wraz z podaniem o możliwość skorzystania z promocji drogą pisemną lub e-mailową na adres Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie - Organizatora Cracovia Maraton:

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
ul. Walerego Sławka 10
30-633 Kraków
tel. +48 (12) 616-63-00
fax +48 (12) 616-63-01
sekretariat@zis.krakow.pl

Po otrzymaniu zgody, wnioskujący zostaną poinformowani o tym fakcie i członkowie ich grupy będą mogli zapisywać się do 12. Cracovia Maraton za pomocą formularzy zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej imprezy. Organizatorzy zweryfikują zgłoszenia na podstawie wcześniej przesłanych list biegaczy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w 12. Cracovia Maraton i podjęcia próby realizacji własnych celów sportowych „Z historią w tle", wśród zabytków starego Krakowa, jak również na ulicach Nowej Huty.