12. Cracovia Maraton: zapłać wcześniej ? zapłać mniej!

Wszystkim biegaczom zainteresowanym udziałem w 12. Cracovia Maraton, który odbędzie się 28 kwietnia, przypominamy, że tylko do 31 marca obowiązuje opłata startowa w wysokości 80 zł! Do biegu głównego zapisało się już ponad 6 tysięcy osób! Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nich i wzięcia udziału w Krakowskim Maratonie Równych Szans!

Od 1 kwietnia opłata za start w 12. Cracovia Maraton wzrośnie do 120 zł. Zgłoszenia za pomocą formularza internetowego przyjmowane są do 24 kwietnia. Opłaty powinny być uiszczane przelewem. Można również zapisać się do biegu w Biurze Zawodów - 26 oraz 27 kwietnia i zapłacić 150 zł gotówką.

Cracovia Maraton to dwudniowe święto sportu i rekreacji. Dzień przed biegiem głównym odbywają się między innymi Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4,2 km) oraz Cracovia Maraton na Rolkach - na pełnym dystansie maratońskim.

Od tej edycji Cracovia Maraton, w przeddzień rywalizacji na dystansie 42 km 195 m organizowane będą również: bieg śniadaniowy, bieg par, biegi rodzinne, bieg o puchar Radia RMF FM, a dla najmłodszych zabawy sportowe.


Zapisy do wszystkich biegów: http://www.cracoviamaraton.pl/artykuly/podkategoria/244/Zapisy