Współpraca z ZIS

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie dba o rozbudowę i modernizację bazy sportowo-rekreacyjnej Gminy Miejskiej Kraków, zapewnia nowoczesne zarządzanie obiektami oraz ich optymalne wykorzystanie przez kluby i stowarzyszenia sportowe, a także ich udostepnienie mieszkańcom Krakowa.

ZIS organizuje również imprezy sportowo-rekreacyjne, które na przestrzeni kilkunastu lat wpisały się w kalendarz międzynarodowych wydarzeń odbywających się w Krakowie. Wśród nich warto wymienić Cracovia Maraton, Cracovia Półmaraton Królewski, Bieg Trzech Kopców, Bieg Sylwestrowy czy cieszący się coraz większym zainteresowaniem Bieg Nocny. Z inicjatywy Zarządu Infrastruktury Sportowej, Kraków został też miastem-gospodarzem innych imprez o randze międzynarodowej odbywających się w TAURON Arenie Kraków, tj.: Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1A 2015 czy Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016. Natomiast w 2017 roku odbyły się tutaj Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY Poland 2017, począwszy od spotkań grupowych po mecze fazy pucharowej, z wielkim finałem włącznie. Od przeszło dekady, ZIS jest też współorganizatorem krakowskich etapów Tour de Pologne.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Zespołu ds. Sponsoringu i Kontaktów z Biznesem którzy chętnie przybliżą Państwu szczegóły naszej oferty współpracy, uwzględniającej także możliwość organizacji nowych imprez sportowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w niej korzystne dla siebie propozycje i dołączycie do grona firm, które obdarzyły nas swym zaufaniem, a ich wsparcie umożliwiło nam organizację wielu wydarzeń sportowych w Królewskim Mieście Krakowie.
 

Zespół Sponsoringu i Kontaktów z Biznesem:

Anna Kwaśniak
Kierownik Zespołu Sponsoringu i Kontaktów z Biznesem
tel. 12 616 63 39, kom. 518 015 742
e-mail: akwasniak@zis.krakow.pl

Robert Strupiechowski
tel. 12 616 63 45, kom. 518 015 724
e-mail: rstrupiechowski@zis.krakow.pl

Martyna Kuzio
tel. 12 616 63 08, kom. 518 015 729
e-mail: mkuzio@zis.krakow.pl