Przed 6. PZU CPK sprawdzian formy i Śniadanie Biegowe, po półmaratonie wspólne roztrenowanie

Zapraszamy na wyjątkowy weekend z bieganiem w Krakowie. W sobotę, 5 października na stadionie krakowskiej AWF odbędzie się Test Coopera, a w niedzielę, 6 października w formie Śniadania Biegowego zorganizowany zostanie ostatni trening w ramach oficjalnych przygotowań do 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

Wielkimi krokami zbliża się finał krakowskiego sezonu biegowego – 6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski! To jest nasz start docelowy, do którego od dawna się przygotowujemy.

Plan na najbliższy weekend:

W sobotę, 5 października zapraszamy Was na Test Coopera, który odbędzie się na stadionie krakowskiej AWF. Od 10:00 do 13:00 będzie można sprawdzić się w tej niesłychanie prostej konkurencji. Tylko 12 minut wysiłku będzie fantastycznym testem i treningiem przed „połówką”. 

A w niedzielę, 6 października, na ostatnim treningu z cyklu przygotowań do jesiennej „połówki”, w sposób praktyczny sprawdzicie czy tempo, jakim planujecie biec jest odpowiednie.

Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Zarezerwujcie sobotę i niedzielę – przyjdźcie i zobaczycie jakie to proste i skuteczne!

Tradycyjnie, ostatni trening z cyklu przygotowań do imprez wchodzących w skład Królewskiej Triady Biegowej zorganizujemy w formie Śniadania Biegowego.

Produkty spożywcze dostarczy Partner Śniadania Biegowego – POLSKA SIEĆ HANDLOWA LEWIATAN. Odpowiednie nawodnienie zapewnią natomiast woda OSTROMECKO i napoje izotoniczne 4MOVE.

Spotkania treningowe pod hasłem „Śniadań Biegowych” powoli wpisują się w biegowy kalendarz imprez dla amatorów w Krakowie. Ich formuła powoduje, że każdy znajdzie alternatywę dla niedzielnego, leniwego poranka – aktywnie, sportowo i na wesoło. Dzieci, młodzież, osoby starsze, początkujący czy zaawansowani amatorzy biegania – każdy z Was dowie się jak sensownie trenować i przy tym zdrowo się odżywiać.

Możecie liczyć na porady, rozmowy o bieganiu i kultowe „pożegnanie” półmaratończyków.

Program:

Test Coopera: stadion AWF Kraków, 5 października (sobota), w godz. 10:00-13:00;

Śniadanie biegowe: Park Lotników Polskich, 6 października (niedziela), zbiórka o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema.

Czas pozostały do 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego to okres bezpośredniego przygotowania startowego. Natomiast po imprezie proponujemy wspólne roztrenowanie – podpowiemy na co szczególnie zwrócić uwagę i jak poprawnie przejść przez ten okres.

Po półmaratonie, zapraszamy na zajęcia w kolejne niedziele – 20 i 27 października (zbiórka o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema).

Podczas tych spotkań nie będziemy jednak biegać! 20 października przyjedźcie na rowerach – najlepiej trekkingowych – udamy się na wspólną przejażdżkę! A tydzień później pogramy w piłkę nożną na stadionie AWF! To też są właśnie elementy roztrenowania!

Takiej oferty treningowej nie znajdziecie nigdzie, zapraszamy!
AZS AWF Kraków Masters i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie