Przed 4. Krakowskim Forum Sportu: radośnie, zdrowo, kolorowo

Bardzo atrakcyjne będzie 4. Krakowskie Forum Sportu. Program wydarzenia został wzbogacony w tym roku o dwie imprezy świetnie wpisujące się w przyjętą formułę – Wyścig po Zdrowie Tour de Pologne i The Color Run. O szczegółach poinformowano dziennikarzy podczas briefingu prasowego, który odbył się w środę, 12 czerwca w pawilonie medialnym Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana z udziałem Anny Korfel-Jasińskiej – Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki, Krzysztofa Kowala – Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Kariny Dziuby – Business Development Managera The Color Run i Tomasza Więcka – Rzecznika Prasowego Wyścigu po Zdrowie TdP.

Tym razem KFS jest organizowane przed wakacjami, do tego w piątek i w sobotę, co pozwoli dzieciom i młodzieży szkolnej jeszcze liczniej uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach, a wszystkim zainteresowanym stwarza okazję do zapoznania się z propozycjami uprawiania sportu i rekreacji na obiektach zarządzanych przez kluby i stowarzyszenia kultury fizycznej.

Areną 4. KFS będzie tradycyjnie teren Stadion Miejski im. Henryka Reymana. Który, jak to podkreślił w środę Dyrektor Krzysztof Kowal, doskonale służy do organizowania wielu innych imprez. Znalazło to w pełni potwierdzenie w materiale filmowym z 3. Krakowskiego Forum Sportu.

Troska o dobrą kondycję, wyborne samopoczucie i właściwe odżywianie przyświeca Wyścigowi po Zdrowie TdP. Z tym projektem Lang Team pojawi się w Krakowie nie tylko 14 i 15 czerwca, ale także 3 sierpnia z okazji 76. Tour de Pologne UCI World Tour.

Nietypową, opartą przede wszystkim na świetnej zabawie formę biegania zaproponuje w sobotnie popołudnie na Błoniach Krakowskich The Color Run.

Z briefingu prowadzona była transmisja na profilu ZIS na Facebooku, zapis można obejrzeć TUTAJ.

Szczegółowy program 4. Krakowskiego Forum Sportu znajduje się TUTAJ, a mapa stref aktywności TUTAJ.

Fot. Mateusz Chwajoł/ZIS