Połączmy się na sport(n)owo: 21 czerwca zapraszamy na specjalne zajęcia halowe!

W ramach kampanii Połączmy się na sport(n)owo, tym razem będziemy „odmrażać” sport pod dachem. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz My Fitness Place zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat wraz z opiekunami do wzięcia udziału w specjalnym treningu zumby! Zajęcia odbędą się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 10:00 w KÄRCHER HALI CRACOVII CENTRUM SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH przy Al. Focha 40 w Krakowie.

Zajęcia poprowadzą trenerki z My Fitness Place. Dla młodych sportowców przygotowany zostanie trening Zumba Kids, zapewniający maksimum bezpiecznej i zdrowej zabawy. Podczas zajęć dzieci ćwiczą koordynację ruchową i równowagę, a także rozwijają kreatywność, dyscyplinę i pamięć. Dzięki Zumba Kids dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także  nauczyć się nowych układów choreograficznych, tańców różnych kultur i ich historii oraz budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness. 

Zumba to fuzja tańca i aerobiku. Zajęcia, które łączą intensywny i efektywny trening cardio z pracą nad gibkością i elastycznością ciała, wprawiając przy tym w doskonałe samopoczucie. Choreografie taneczne są oparte na krokach tańców latynoskich, takich jak merengue, reggaeton, salsa, cumbia, flamenco, samba, a nawet elementach tańca brzucha. Przystępność, energia i wesoła atmosfera na zajęciach sprawiają, że zumba jest bardzo popularna i wciąż zdobywa kolejnych fanów.

Zajęcia będą przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów prawnych. Ustalony został limit uczestników, który wynosi 50 osób (dzieci i młodzież). Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa (zakaz udziału publiczności w wydarzeniach organizowanych w obiektach halowych), Organizator umożliwia czynny udział w treningu jednego opiekuna/jedno dziecko. Nie ma możliwości przebywania w hali np. drugiego rodzica w charakterze widza.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zgłoszenie zawodnika/zawodniczki (dzieci i młodzież) przez opiekuna prawnego – poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl. Przed zarejestrowaniem uczestnika/uczestniczki należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Uczestnicy powinni posiadać obuwie sportowe na zmianę.

Na wydarzenie zapraszają PZU – Sponsor Tytularny 19. PZU Cracovia Maraton oraz Wawel SA i Wodociągi Miasta Krakowa – Partnerzy akcji.