Zdobywcy Korony Maratonów Polskich w latach 2002-2013

Zdobywcy Korony Maratonów Polskich w latach 2002-2013

Data publikacji: 22-08-2013 Data ostatniej aktualizacji: 27-02-2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imię Nazwisko  Miasto

Łukasz Adamczyk ( Kraków )

Piotr Adamczyk ( Wrocław )

Agata Adamowicz ( Kraków )

Justyna Adamska ( Grudziądz )

Wojciech Adamski ( Wrocław )

Wojciech  Adamski ( Wrocław )

Krzysztof Aleksandrowicz ( Tczew )

Ryszard Andersz ( Pleszew )

Jarosław Andrychiewicz ( Miękowo )

Jan Andrzejczak ( Moryń )

Jacek Andrzejewski ( Poznań )

Marek Andrzejewski ( Szczecinek )

Piotr Andrzejewski ( Świnoujście )

Mirosław Antczak ( Kalisz )

Radosław Antoszczak ( Luboń )

Bernard Arszelewski ( Podkowa Leśna )

Kamil Artyszuk ( Warszawa )

Mirosław Artyszuk ( Warszawa )

Marcin Asłanowicz ( Warszawa )

Marek Augustyn ( Łomianki )

Mariusz Auguścik ( Mysiadło )

Grzegorz Baćmaga ( Radom )

Marek Bajkowski ( Mainz )

Marek Baluk ( Chełm )

Jacek Banak ( Kielce )

Alicja Banasiak ( Bielsko Biała )

Paweł   Banaszak (  )

Piotr Bańbura ( Kuńskie )

Henryk Baran ( Warszawa )

Zenon Baran ( Warszawa )

Zbigniew Baraniecki ( Sianowska )

Grzegorz Barański ( Bydgoszcz )

Paweł Bardzyński ( Pińczów )

Dariusz Barnaś ( Jaźwiny )

Kazimierz Bartków ( Zgorzelec )

Lech Bartłomiejczyk ( Gliwice )

Marcin Bartosz ( Barlinek )

Marek Bartosz ( Kraków )

Piotr Bartoszewski ( Wola Droszewska )

Tomasz Bartuś ( Warszawa )

Krzysztof Basiaga ( Piekary Śląskie )

Bogdan Bauer ( Kędzierzyn Koźle )

Piotr Baum ( Poznań )

Roman Bebak ( Zembrzyce )

Wiesław Bednarczyk ( Brzeg )

Jerzy Bednarz ( Poznań )

Marek Bednarz ( Kraków )

Wacław Bednarz ( Kraków )

Leszek Behounek ( Zakopane )

Stanisław Bekacz ( Wyszęcice )

Edmund Belzyt ( Częstochowa )

Marcin Bera ( Oleśnica )

Jarosław Bernat ( Blachownia )

Barbro Anna Bertilsson-Paraniak ( Huddinge )

Tomasz Berus ( Wrocław )

Artur Bęben ( Kliniska Wielkie )

Anna Bębenek ( Jeziorzany )

Stanisław Białas ( Lewin Brzeski )

Krzysztof  Białas ( Opoczno )

Tomasz Białek ( Kępno )

Ryszard Białogrodzki ( Piaseczno )

Leszek Białogrodzki ( Piaseczno )

Sylwester Białogrodzki ( Zalesie Górne )

Tadeusz Białogrodzki ( Zalesie Górne )

Daniel Białowąs ( Głogów )

Sebastian Biały ( Warszawa )

Dorota Bielecka ( Konstantynów Łódzki )

Norbert Bielecki ( Konstantynów Łódzki )

Michał Bieliński ( Koszalin )

Łukasz Bielut ( Kraków )

Andrzej Bieniarz ( Chmielnik )

Stefan Biera ( Kraków )

Tomasz Bierlet ( Kwaśniów Górny )

Arkadiusz Biernacki ( Opole )

Michał Biernat ( Łódź )

Paweł Biesiada ( Krzęcin )

Piotr Bijas ( Swarzędz )

Piotr Bijas ( Swarzędz )

Bogdan Bilon ( Sulechów )

Jacek Biskup ( Gdańsk )

Piotr Blada ( Tychy )

Cezary Bladoszewski ( Włocławek )

Mariusz Błachowiak ( Leszno )

Mariusz Błachowiak ( Leszno )

Marek Błajet ( Suchy Las )

Krzysztof Błaszczyk ( Poznań )

Bogusław Błaszkiewicz ( Sławno )

Sławomir Błażejak ( Poznań )

Adam Bobrowski ( Koniecbów )

Zenon Bobryk ( Łosice )

Grzegorz Bochniarz ( Lubin )

Dariusz Bodio ( Ziębice )

Mariusz Boduch ( Świerczów )

Jarosław Bodziony ( Olszewnica Stara )

Marek Bogdał ( Bogatynia )

Marian Bogucki ( Brodnica )

Paweł Boguski ( Toruń )

Maciej Bogusławski ( Piaseczno )

Ryszard Bohdan ( Zdzieszowice )

Jacek Bojarowski ( Warszawa )

Marek Bojkowski ( Warszawa )

Przemysław Boligłowa ( Konin )

Andrzej Bolimowski ( Warszawa )

Krzysztof Bolsęga ( Kraków )

Zbigniew Borciuch ( Szczecin )

Stanisław Borecki ( Piła )

Paweł Borecki ( Wrocław )

Jerzy Borkowski ( Radom )

Aleksander Borkowski ( Świnoujście )

Jacek Borkowski ( Ząbkowice  Śląskie )

Marian Borowczyk ( Poznań )

Maciej Borowicz ( Poznań )

Czesław Borowicz ( Więcbork )

Sylwia Borowska ( Warszawa )

Dariusz Borowski ( Przechlewo )

Krzysztof Borsiak ( Plewiska )

Adam Borski ( Wejherowo )

Paweł Boruciński ( Klaudyn )

Sławomir Boryń ( Kwidzyn )

Edward Bożek ( Milanówek )

Henryk Bras ( Stanica )

Bartłomiej Brede ( Warszawa )

Witold Breska ( Kościerzyna )

Wiesław Brodacki ( Tychy )

Ryszard Bronowicki ( Stary Tomyśl )

Jarosław Bronowicki ( Leszno )

Paweł Bródka ( Radom )

Mirosław Bryksy ( Kraków )

Dariusz Bryniak ( Warszawa )

Waldemar Brzeziński ( Nowe Miasto Nad Pilicą )

Marek Brzeziński ( Odense )

Wojciech Brzeziński ( Ścinawa )

Maciej Brzeziński ( Ślesin )

Michał Brzoza ( Warszawa )

Henryk Brzozowski ( Stalowa Wola )

Barbara Brzykcy ( Kraków )

Marcin Bubel ( Wrocław )

Michał Buciak ( Warszawa )

Arkadiusz Buczyński ( Bolesław )

Barbara Budna ( Lubliniec )

Ryszard Budnik ( Ciche )

Andrzej Budny ( Lubliniec )

Sandra Budzeń ( Nysa )

Tadeusz Bugajski ( Szczecin )

Krzysztof Bujwid ( Warszawa )

Dominik Buk ( Iwiny )

Artur Bulka ( Kraków )

Sławomir Burchardt ( Poznań )

Piotr Burdka ( Brzeziny )

Andrzej Burek ( Szczecin )

Marian Burzec ( Siedlce )

Zbigniew Burzymowski ( Olsztyn )

Sławomir Butkiewicz ( Poznań )

Adam Butryn ( Warszawa )

Bogdan Bykowski ( Stary Kisielin )

Bogumiła Bylinka ( Warszawa )

Piotr Bystrzycki ( Kraków )

Piotr Bystrzycki ( Krosno )

Boby Calington ( Szczecin )

Sławomir Cały ( Opole )

Ryszard Chacuś ( Słupsk )

Włodzimierz Chajdas ( Uniejów )

Wiesław Chamera ( Lipa )

Andrzej Chlebda ( Kraków )

Marcin Chłopaś ( Warszawa )

Kazimierz Chłopek ( Kraków )

Artur Chmielewski ( Brzeg )

Dariusz Chmielewski ( Gdańsk )

Robert Chmielewski ( Jaworzno )

Jakub Chmist ( Wrocław )

Jacek Chmist ( Wrocław )

Michał Chojnacki ( Gryfino )

Rafał Chomik ( Gliwice )

Adam Chorążyk ( Nowa Sól )

Jarosław Chrabałowski ( Warszawa )

Andrzej Chruszczewski ( Szumiłowo )

Lucjan Chrząstkowski ( Elbląg )

Szymon Chyba ( Krotoszyn )

Antoni Cichończuk ( Gdynia )

Elżbieta Cichońska ( Warszawa )

Dariusz Ciećwierz ( Błonie )

Marek Cielniaszek ( Będzin )

Zenon Ciemski ( Warszawa )

Wiktor Ciennik ( Łódź )

Tomasz Ciepły ( Piła )

Andrzej Cieszyński ( Lębork )

Jarosław Cieśla ( Wałbrzych )

Wojciech Cieśla ( Warszawa )

Tomasz Cieślak ( Złocieniec )

Zdzisław Cieślak ( Świdnica )

Maciej Cieślik ( Poznań )

Piotr Ciuk ( Warszawa )

Piotr Ciupiński ( Warszawa )

Lesław Con ( Drezdenko )

Karol Cygan ( Wola Pękoszewska )

Leszek Cyganiewicz ( Kraków )

Dariusz Czaja ( Łowicz )

Robert Czapiga ( Nowa Ruda )

Marek Czapliński ( Gdynia )

Norbert Czarkowski ( Świebodzice )

Kazimierz Czarnota ( Szczytno )

Albin Czech ( Stalowa Wola )

Andrzej Czechorowski ( Posada )

Ryszard Piotr Czechorowski ( Szklarska Poręba )

Tomasz Czechyra ( Wrocław )

Tomasz Czekaj ( Łódź )

Andrzej Czerwieński ( Lędziny )

Lidia Czerwionka ( Kraków )

Tomasz Czubak ( Łowicz )

Sławomir Czubakowski ( Warszawa )

Krzysztof Czupryna ( Katowice )

Tomasz Czwarno ( Warszawa )

Aleksander Czynsz ( Reda )

Dariusz Czyżewski ( Bydgoszcz )

Rafał Czyżyk ( Leszno )

Łukasz Czyżykowski ( Wrocław )

Wojciech Ćwiąkała ( Jelenia Góra )

Jan Dalasiński ( Warszawa )

Krzysztof Danik ( Opole )

Marcin Dawid ( Sulechów )

Jarosław Dawidziak ( Leszno )

Maciej Dąbkowski ( Solec Kujawski )

Janusz Dąbrowski ( Nakło Nad Notecią )

Jarosław Dąbrowski ( Polkowice )

Mariusz Dąbrowski ( Wołomin )

Jan Deckert ( Poznań )

Olgierd Depka-Prądzyński ( Gdynia )

Robert Derda ( Szczecin )

Rafał Dereczenik ( Lubin )

Paweł Derlatka ( Kraków )

Michał Dębosz ( Kraków )

Włodzimierz Dębski ( Bydgoszcz )

Ryszard Dęga ( Ustka )

Andrzej Długołęcki ( Gorzów Wielkopolski )

Romuald Dobosz ( Ustka )

Kamil Dobroskok ( Lubin )

Emilian Dobrowolski ( Wrocław )

Michał Doering ( Gdynia )

Tomasz Doliński ( Wrocław )

Daniel Dołkowski ( Elbląg )

Ryszard Domagalski ( Zabrze )

Marcin Domagała ( Wrocław )

Anna Domańska ( Bolesławiec )

Wojciech Domaradzki ( Poznań )

Dawid Dominik ( Rudniki )

Cezary Doroszuk ( Biała Podlaska )

Zygmunt Draczyński ( Łobez )

Paweł Drążek ( Bełchatów )

Joanna Drewnicka-Ogrodnik ( Wrocław )

Piotr Drygas ( Poznań )

Justyna Drzewi ( Leszno )

Zbigniew Dubanik ( Dębica )

Piotr Dubarek ( Boguszów Gorce )

Jarema Dubiecki ( Łódź )

Wojciech Duchiński ( Osielsko )

Dariusz Duda ( Zielona Góra )

Marek Duduś ( Poznań )

Dariusz Dujka ( Jedlińsk )

Wiesław Dul ( Jelenia Góra )

Karol Dupla ( Barlinek )

Konrad Dupla ( Wrocław )

Bartłomiej Durmaj ( Wrocław )

Maciej Dutkiewicz ( Poznań )

Dominik Duźniak ( Czyżowice )

Marek Dworski ( Gliwice )

Jarosław Dybowski ( Otwock )

Jolanta Dydycz ( Biała Podlaska )

Przemysław Dygdoń ( Warszawa )

Mirosław Dyk ( Sosnowiec )

Ryszard Dykiert ( Filipów )

Marek Dyląg ( Jaworzno )

Teresa Dymek ( Kraków )

Andrzej Dymel ( Warszawa )

Piotr Dymel ( Warszawa )

Marcin Dymiński ( Ząbki )

Michał Dyżewski ( Warszawa )

Zenon Dziadura ( Tarnobrzeg )

Ireneusz Dzideczek ( Dąbrowa Górnicza )

Tadeusz Dziekoński ( Białystok )

Jacek Dziekoński ( Konstancin Jeziorna )

Stanisław Dzieliński ( Bytom )

Mariusz Dzierka ( Tomaszów Mazowiecki )

Tadeusz Dziewior ( Szczerbice )

Piotr Dzięcioł ( Barlinek )

Przemysław Dzięgiel ( Poznań )

Ryszard Dzikowski ( Murowana Goślina )

Małgorzata Dziobkowska ( Warszawa )

Andrzej Dziuba ( Tychy )

Tomasz Dziubany ( Warszawa )

Mirosław Dziurdziewski ( Wrocław )

Wojciech Elminowski ( Elbląg )

Paweł Englert ( Gdynia )

Piotr Erbel ( Łódź )

Czesław Fabiański ( Kalisz )

Arkadiusz Fabiś ( Stęszew )

Klaudiusz Fabryczny ( Sosnowiec )

Janusz Fajger ( Żagań )

Janusz Fajto ( Józefów )

Marcin Falfus ( Dąbrowa Górnicza )

Piotr Falkowski ( Piaseczno )

Marek Fanslau ( Starogard Gdański )

Justyna Fedyczkowska ( Strzegom )

Edward Fedyczkowski ( Strzegom )

Paweł Felis ( Warszawa )

Jan Ficoń ( Lipowa )

Wiesław Fidecki ( Poznań )

Janusz Fiechowski ( Gdynia )

Mateusz Figat ( Maków-Kolonia )

Robert Fijałkowski ( Wolsztyn )

Stanisław Fijołek ( Sączów )

Antoni Fila ( Sztum )

Paweł Filip ( Chełmsko Śląskie )

Grzegorz Filipek ( Warszawa )

Fabian Filipiak ( Sochaczew )

Łukasz Firla ( Cieszyn )

Dawid Flasz ( Jastrzębie Zdrój )

Wiesław Florczak ( Łask )

Krzysztof Florczak ( Ostrów Wielkopolski )

Bartłomiej Fojt ( Poznań )

Bernard Foltynowicz ( Szczecin )

Viktor  Fonfer ( Tvardosin/Słowacja )

Krzysztof Fraj ( Piotrków Trybunalski )

Małgorzata Frankenberg ( Łódź )

Zbigniew Franków ( Dębno )

Marek Frontczak ( Kalisz )

Sebastian Frydrych ( Zgorzelec )

Edward Fudro ( Police )

Andrzej Funka ( Nowy Tomyśl )

Jakub Furmański ( Kraków )

Michał Furmański ( Poznań )

Krzysztof Furtak ( Lubin )

Marcin Gabryelski ( Włocławek )

Krzysztof Gabrysz ( Gliwice )

Jacek Gac ( Zaborowska )

Artur Gadecki ( Kielce )

Krzysztof Gadzina ( Kalna )

Jakub Gajda ( Bielsko Biała )

Sławomir Gajda ( Łask )

Zenon Gajewski ( Częstochowa )

Michał Gajewski ( Skarżysko-Kamienna )

Piotr Galus ( Warszawa )

Arkadiusz Gałecki ( Wrocław )

Rafał Gałuszka ( Gubin )

Waldemar Gandurski ( Gniezno )

Dariusz Gapiński ( Kliniska )

Andrzej Garbacz ( Warszawa )

Cezary Garboś ( Żory )

Tomasz Garbowicz ( Bełchatów )

Bartłomiej Gasparski ( Warszawa )

Bogdan Gaweł ( Oświęcim )

Krzysztof Gaweł ( Poznań )

Mariusz Gazda ( Krosno )

Paweł Gąsiewski ( Warszawa )

Piotr Gąsowski ( Warszawa )

Robert Gbiorczyk ( Śmigiel Koszanowo )

Sebastian Gehr ( Kraków )

Grzegorz Gębski ( Jaworzno )

Piotr Gibas ( Gdańsk )

Stanisław Giemza ( Bielsko Biała )

Marek Gieruszyński ( Skąpe )

Jarosław Gill ( Gdynia )

Piotr Gizler ( Oława )

Wojciech Glądys ( Kraków )

Wojciech Glądys ( Kraków )

Jarosław Gliński ( Poznań )

Dariusz Gładysz ( Częstochowa )

Łukasz Gładysz ( Szczecin )

Sławomir Głaz ( Zamość )

Arkadiusz Głowacki ( Biała )

Jordan Głowacki ( Gliwice )

Marek Głowacz ( Wrocław )

Tomasz Gmiterek ( Lublin )

Robert Goch ( Piaseczno )

Monika Gocha ( Wrocław )

Andrzej Godycki-Ćwirko ( Łódź )

Adam Goebel ( Kraków )

Marcin Gogol ( Turośń Kościelna )

Maciej Golański ( Poznań )

Zbigniew Goldwasser ( Sobótka )

Jerzy Gołos ( Lubin )

Andrzej Gonciarz ( Lgota )

Andrzej Gondek ( Warszawa )

Ireneusz Goraj ( Kraków )

Włodzimierz Gorlewski ( Dąbrowa Górnicza )

Edward Gorsiak ( Warszawa )

Bogusław Gottman ( Oświęcim )

Ryszard Górecki ( Gliwice )

Sebastian Górecki ( Warszawa )

Marcin Górka ( Kraków )

Ryszard Górka ( Wójcin )

Radomir Górnicki ( Kościeliska )

Marek Górny ( Święciechowa )

Tomasz Górny ( Święciechowa )

Antoni Górski ( Lębork )

Marcin Górski ( Warszawa )

Piotr Górzycki ( Gdynia )

Eugeniusz Graba ( Poznań )

Urszula Grabda ( Kraków )

Adam Grabiński ( Ząbki )

Robert Grabkowski ( Żmigród )

Krzysztof Grabowski ( Gliwice )

Stanisław Grabowski ( Kraków )

Artur Grabowski ( Przasnysz )

Robert Grabsztunowicz ( Szczecin )

Jan Gracjasz ( Kraków )

Marek Gracz ( Wieluń )

Mariusz Grajny ( Kraków )

Mirosław Grajzer ( Poznań )

Mariusz Granat ( Kraków )

Tomasz Grądek ( Kraków )

Dorota Gregorczyk ( Raszyn )

Tomasz Grewiński ( Warszawa )

Marek Grobelny ( Warszawa )

Joanna Grochowska ( Warszawa )

Sebastian Grodecki ( Chocianów )

Marek Grund ( Strzebiń )

Dariusz  Gruszczyński ( Bełchatów )

Wojciech Gruszczyński ( Bełchatów )

Piotr Grygiel ( Pleszew )

Cezary Grygoruk ( Szczecin )

Czesława Grzechnik ( Strzelce Opolskie )

Wojciech Grzegorczyk ( Warszawa )

Krzysztof Grzegorek ( Poznań )

Janusz Grzegorek ( Września )

Daniel Grzelak ( Leszno )

Tomasz Grzęda ( Szydłowiec )

Sławomir Grzyb ( Wrocław )

Andrzej Grzybała ( Łomża )

Wiesław Grzywczak ( Murowana Goślina )

Bartłomiej Gucman ( Opole )

Marek Gulacz ( Wałbrzych )

Grzegorz Guliński ( Dobrzelin )

Leszek Guzik ( Jaworze )

Jacek Guzowski ( Kraków )

Piotr Guzy ( Czechowice-Dziedzice )

Marek Hackemer ( Wrocław )

Mariusz Haczek ( Żywiec )

Jarosław Haczyk ( Opole )

Jacek Hadam ( Dachnów )

Michał Hadam ( Luboń )

Krzysztof Hadaś ( Plewiska )

Krzysztof Hajduk ( Kraków )

Grzegorz Haładewicz ( Stanowice )

Agnieszka Hałgas ( Wałbrzych )

Paweł Hałgas ( Wałbrzych )

Andrzej Hałon ( Opole )

Krzysztof Hamela ( Chorzów )

Sławomir Hatala ( Rzyki )

Ireneusz Hawryluk ( Krasnystaw )

Dariusz Hernik ( Radom )

Marian Hildebrandt ( Luzino )

Grzegorz Hinnel ( Szczecin )

Piotr Hipnarowicz ( Warszawa )

Ryszard Hojka ( Wrocław )

Sławomir Holc ( Wieleń )

Włodzimierz Hoppel ( Poznań )

Piotr Horała ( Wrocław )

Paweł Horąży ( Janówek Pierwszy )

Marcin Horbacz ( Łobez )

Sławomir Horbowy ( Lubsza )

Hieronim Horowski ( Wolsztyn )

Paweł Hreczański ( Blachownia )

Jacek Hreczański ( Sochaczew )

Mirosław Huba ( Wyszków )

Sebastian Hulin ( Katowice )

Dawid Hull ( Kraków )

Sławomir Hunek ( Wałbrzych )

Ewa Huryń ( Szczecin )

Dariusz Hurysz ( Poznań )

Dariusz Hyla ( Dąbrowa Górnicza )

Waldemar Hypś ( Olsztyn )

Piotr Hyży ( Tarnowiec )

Krzysztof Igielski ( Luboń )

Halina Igłowska ( Toruń )

Andrzej Ignatowicz ( Warszawa )

Wojciech Ilski ( Łódź )

Wiktor Iłowski ( Ziębice )

Marek Iwachów ( Skwierzyna )

Ryszard Iwański ( Radom )

Adam Jac ( Laski )

Sabina Jachnik ( Szczecin )

Norbert Jachymczyk ( Jaworzno )

Marcin Jagiellicz ( Wałbrzych )

Józef Jagodziński ( Wałbrzych )

Michał Jagodziński ( Zbąszynek )

Jerzy Jakubiak ( Rydzyna )

Maciej Jakubiec ( Czeladź )

Mirosław Jakubowski ( Legnica )

Andrzej Jałocha ( Chełmża )

Jan Jałocha ( Chełmża )

Piotr Jamka ( Pszów )

Zbigniew Jamrozik ( Koło )

Mariola Jamróz ( Kielce )

Marek Janczak ( Radom )

Wojciech Janik ( Gorzów Wlkp. )

Jerzy Janik ( Strzelce Opolskie )

Michał Janik ( Warszawa )

Mieczysław Janiszewski ( Szczecin )

Sławomir Janiszewski ( Warszawa )

Jacek Jankowiak ( Zbąszyń )

Danuta Jankowska ( Polkowice )

Marek Jankowski ( Polkowice )

Jerzy Jankowski ( Poznań )

Lech Jankowski ( Szczecin )

Paweł Jankowski ( Lębork )

Janusz Janzer ( Przemyśl )

Beata Jarema ( Rudawa )

Grzegorz Jarema ( Rudawa )

Jacek Jarosik ( Międzybocz )

Jarek Jarosz ( Opole )

Marek Jarosz ( Rzeszów )

Krzysztof Jarzynka ( Lublin )

Tadeusz Jasek ( Radziechowy )

Marcin Jasiński ( Nowy Sącz )

Jarosław Jaszczuk ( Braniewo )

Maciej Jawor ( Nowy Sącz )

Wioletta Jedynak ( Malbork )

Waldemar Jedynak ( Polkowice )

Marcin Jeleń ( Szczecin )

Rafał Jereczek ( Warszawa )

Marcin Jeremicz ( Gdańsk )

Bronisław Jesinowicz ( Warszawa )

Jakub Jęczmyk ( Zakopane )

Mariusz Jędrycha ( Skierniewice )

Krzysztof  Jędrzejas ( Kędzierzyn Koźle )

Krzysztof Johaniewicz ( Czeladź )

Paweł Jońca ( Warszawa )

Piotr Józefiak ( Wrocław )

Tadeusz Józwik ( Lubochnia )

Wiesław Jóźwik ( Wodzisław )

Jacek Jucha ( Goczałkowice Zdrój )

Zygmunt Jurasz ( Zgorzelec )

Bogdan Jurek ( Krosno )

Beata Jusińska ( Warszawa )

Grzegorz Juszczak ( Kraków )

Krzysztof Juszczyk ( Szczecin )

Jacek Kabata ( Mrzeżyno )

Józef Kabusiński ( Warszawa )

Jacek Kaciłowicz ( Opole )

Paweł Kacprzak ( Łódź )

Piotr Kacpura ( Radom )

Stanisław Kaczmarczyk ( Stargard Szczeciński )

Witold Kaczmarek ( Sieradz )

Tomasz Kaczmarek ( Poznań )

Robert Kaczmarski ( Parczew )

Jarosław Kaczmarski ( Tomaszów Mazowiecki )

Mariusz Kajetaniak ( Rybnik )

Julia Kalenbach ( Łódź )

Jan Kaleta ( Kraków )

Tomasz Kaliciak ( Rybnik )

Grzegorz Kalinowski ( Bielany Wrocławskie )

Ryszard Kalinowski ( Szczecin )

Kamil Kaliski ( Inowrocław )

Dariusz Kalita ( Wałbrzych )

Jacek Kałusek ( Gaszowice )

Aleksander Kałuża ( Katowice )

Miłosz Kamieniak ( Zabrze )

Mariusz Kaminski ( Osówiec  )

Karolina Kamińska ( Kraków )

Marek Maciej Kamiński ( Chabielice )

Marek Kamiński ( Poznań )

Michał Kanownik ( Warszawa )

Zbigniew Kapuściński ( Szczecin )

Ryszard Karakosz ( Jaworzno )

Jacek Karamucki ( Polkowice )

Artur Karaś ( Kozinki )

Marek Karaś ( Toruń )

Hubert Karbowiak ( Wrocław )

Paweł Karczewski ( Szydłowo )

Mieczysław Karkowski ( Grodziec )

Marcin Karolak ( Józefosław )

Janusz Karolewski ( Bydgoszcz )

Andrzej Karp ( Biecz )

Konrad Karpiński ( Wrocław )

Tomasz Karwicki ( Wrocław )

Ewa Katarzyna Kasierska ( Poznań )

Artur Kasperski ( Poznań )

Marek Kasprzak ( Gdynia )

Bogusław Kasprzak ( Karczew )

Jacek Kasprzak ( Złotniki )

Jarosław Kasza ( Krempna )

Sławomir Katryński ( Toruń )

Jarosław Kaźmierczak ( Bezrzecze )

Andrzej Kaźmierczak ( Szczytniki )

Grzegorz Kaźmierczuk ( Wrocław )

Rafał Kądziela ( Lidzbark Warmiński )

Dariusz Kąkol ( Kamionka )

Jerzy Kiedrowski ( Warszawa )

Dariusz Kędzierski ( Warszawa )

Mateusz Kędzior ( Poznań )

Paweł Kędziora ( Kórnik )

Jan Kędziora ( Poznań )

Henryk Kępiński ( Bełchatów )

Grzegorz Kiciński ( Szczecin )

Arkadiusz Kiedrzyński ( Toruń )

Grzegorz Kielin ( Polkowice )

Grzegorz Kieliszczyk ( Wiązowna )

Grzegorz Kiełczowski ( Wrocław )

Mariusz Kieslich ( Poznań )

Tadeusz Kieszek ( Ożarów Mazowiecki )

Zbigniew Kilan ( Szczekociny )

Tadeusz Kiszycki ( Łódź )

Łukasz Kitajczuk ( Poznań )

Tomasz Klamra ( Olsztyn )

Wiesław Klich ( Polkowice )

Zbigniew Klimasz ( Rzeszów )

Adam Klimczak ( Wrocław )

Andrzej Klimczewski ( Łódź )

Marek Klimczewski ( Łódż )

Tomasz Klonowski ( Oława )

Grzegorz Kłopotowski ( Lwówek Śląski )

Łukasz Kmiecik ( Załom )

Piotr Knop ( Wola Załężna )

Agnieszka Kobierska ( Gliwice )

Adam Kobus ( Gardno )

Konrad Kobyliński ( Jaworzno )

Rafał Kochanowski ( Opole )

Jan Kocimski ( Sochaczew )

Tomasz Kocoń ( Wiązowna )

Michał Kolasiński ( Częstochowa )

Jarosław Kolasiński ( Warszawa )

Ryszard Kolassa ( Skórcz )

Andrzej Kolisz ( Opole )

Mirosław Kolonko ( Chorzów )

Zbigniew Kołacz ( Nowy Dwór Mazowiecki  )

Wojciech Kołacz ( Warszawa )

Paweł Kołodyński ( Wrocław )

Sebastian Kołodziej ( Kwaśniów Dolny )

Józef Kołodziej ( Lubaczów )

Tadeusz Kołodziej ( Wrocław )

Henryk Kołosiński ( Bielsko Biała )

Jarosław Komajda ( Solec Kujawski )

Mieczysław Komor ( Piastow )

Stefan Komorowski ( Poznań )

Wiesław Komór ( Wrocław )

Mariusz Kompanowski ( Lubiszyn )

Mariusz  Kompanowski (  )

Jacek Konieczny ( Pyskowice )

Adam Konkel ( Bydgoszcz )

Kamil Kopania ( Złotoryja )

Henryk Kopcewicz ( Goleniów )

Adam Koper ( Skórka )

Jan Koperski ( Sławno )

Adam Kopta ( Mogilany )

Robert Korab ( Rzeszów )

Wincenty Korczak ( Antoniówka )

Tomasz Kordas ( Wołczkowo )

Kazimierz Kordziński ( Lubliniec )

Andrzej Kornaga ( Katowice )

Zenon Korzeb ( Gryfino )

Mateusz Korzeniowski ( Oława )

Edward Kosałka ( Żary )

Janusz Kosatko ( Bemowo Piskie )

Mariusz Kosatko ( Gdynia )

Piotr Kosmala ( Słupsk )

Paweł Kosmala ( Sosnowiec )

Łukasz Kosowski ( Jędrzejów )

Katarzyna Kossakowska ( Warszawa )

Mirosław Kost ( Wieliczka )

Tomasz Kostecki ( Gdynia )

Robert Kostrzewa ( Wieluń )

Robert Kot ( Lublin )

Leszek Kot ( Łęczna )

Damian Kotlenga ( Skwierzyna )

Łukasz Kotyński ( Wołomin )

Wojciech Kowalczyk ( Bełchatów )

Kamil Kowalczyk ( Warszawa )

Robert Kowalczyk ( Ziębice )

Sebastian Kowalczyk ( Stęszew )

Daniel Kowalewski ( Warszawa )

Krystyna Kowalska ( Wrocław )

Włodzimierz Kowalski ( Łódź )

Dariusz Kowalski ( Modlnica )

Adrian Kowalski ( Wola Pasikońska )

Adam Kowalski ( Biała Podlaska )

Andrzej Kowalski ( Szydłowo )

Michał Kowalski ( Kościerzyna )

Henryk Kowalski-Neukirch ( Katowice )

Joanna Kozanecka ( Warszawa )

Krzysztof Kozdra ( Kraków )

Maciej Koziarski ( Katowice )

Lucyna Kozioł ( Kraków )

Marian Kozłowski ( Grodziec )

Antoni Kozłowski ( Kaczory )

Klaudiusz Kozłowski ( Kaczory )

Łukasz Kozłowski ( Sulechów )

Jerzy Kozłowski ( Warszawa )

Bartłomiej Kozłowski ( Kielce )

Daniel Kozłowski   ( Lębork )

Agnieszka Kozyrska ( Sobótka )

Jarosław Kożdoń ( Żory )

Sławomir Krajewski ( Katowice )

Tadeusz Kraska ( Radom )

Stanisław Kraski ( Marklowice )

Krzysztof Kraśniewski ( Braniewo )

Dariusz Krause ( Radlin )

Tomasz Krauze ( Wrocław )

Krzysztof Krawczak ( Szczecin )

Krzysztof Krawczyk ( Rakoniewice )

Michał Krawczyk ( Warszawa )

Piotr Krawczyk ( Warszawa )

Andrzej Krawiec ( Olsztyn )

Andrzej Krawiec ( Sztum )

Vladimir Krcmarik ( Zilina/Słowacja )

Waldemar Kreft ( Elbląg )

Damian Kroczak ( Złotoryja )

Florian Kropidłowski ( Police )

Edward Królikowski ( Plewiska )

Sławomir Krupa ( Chodzież )

Adam Krupa ( Rybnik )

Piotr  Chodzież Krupa (  )

Andrzej Krupiński ( Nakło Nad Notecią )

Agnieszka Kruszewska-Senk ( Warszawa )

Arkadiusz Kruszona ( Czerwonak )

Jan Krypa ( Warszawa )

Dariusz Krysiak ( Wrocław )

Maciej Krysmalski ( Wolsztyn )

Bogdan Krzaczyński ( Piotrków Trybunalski )

Marek Krzemiński ( Wrocław )

Kamil Krzeszowski ( Nowy Sącz )

Ryszard Krzos ( Bogatynia )

Michał Krzysztofik ( Opoczno )

Maarcin Krzysztofowicz ( Tarnów )

Tomasz Krzyżewski ( Warszawa )

Bartłomiej Księżak ( Warszawa )

Jacek Księżyk ( Mysłowice )

Łukasz Kubiak ( Luboń )

Krzysztof Kubiak ( Poznań )

Adrian Kubis ( Pławniowice )

Tomasz Kubisz ( Lubliniec )

Damian Kucharski ( Częstochowa )

Andrzej Kuciński ( Brwinów )

Tomasz Kuczaj ( Wisznia Mała )

Mirosław Kuczok ( Wodzisław Śląski )

Piotr Kuczyński ( Poznań )

Adam Kuczyński ( Międzyzdroje )

Tomasz Kufel ( Zielona Góra )

Jarosław Kujawski ( Gdańsk )

Bartosz Kulas ( Bydgoszcz )

Jan Kulbaczyński ( Kodeń )

Jan Kulbaczyński ( Kodeń )

Adam Kulesza ( Strzegów )

Krzysztof Kulik ( Warszawa )

Magdalena Kulma ( Warszawa )

Sławomir Kulon ( Polkowice )

Jakub Kumoch ( Warszawa )

Jacek Kumor ( Wrocław )

Tomasz Kupczyk ( Kalisz )

Tomasz Kurant ( Inowrocław )

Aleksander Kurczewski ( Lublin )

Mariusz Kurdziel ( Poskitów )

Marcin Kuriata ( Warszawa )

Robert Kuriata ( Złotoryja )

Sławomir Kurkiewicz ( Katowice )

Tomasz Kurowski ( Łódź )

Grzegorz Kurpiewski ( Darłowo )

Mariusz Kurzajczyk ( Kalisz )

Jerzy Kurzawski ( Łódź )

Wojciech Kustosz ( Bogatynia )

Wiktor Kuśmierek ( Opole )

Krzysztof Kuśmirek ( Lublin )

Mirosław Kuźma ( Siedlce )

Andrzej Kwaśnik ( Warszawa )

Andrzej Kwiatkowski ( Lipno )

Paweł Kwiatkowski ( Łask )

Ryszard Kwiatkowski ( Olsztyn )

Ryszard Kwiatkowski ( Olsztyn )

Michał Kwiecień ( Bierutów )

Danuta Lalko ( Wrocław )

Emil Landa ( Krosno )

Dariusz Lasek ( Kozy )

Jerzy Laskowski ( Gdańsk )

Grzegorz Lasota ( Radom )

Jacek Latała ( Krajków )

Robert Latała ( Krajków )

Grzegorz Latarowski ( Lwówek Śląski )

Agnieszka Latuszek ( Garwolin )

Jarosław Latuszek ( Unin Kolonia )

Marian Lebowa ( Kraśnik )

Jerzy Lechowicz ( Krapkowice )

Michał Leciak ( Toruń )

Marek Lembowicz ( Połczyn Zdrój )

Grzegorz Lemieszek ( Łódź )

Ryszard Lenkiewicz ( Gdańsk )

Grzegorz Leoniak ( Warszawa )

Tomasz Lesik ( Lubliniec )

Piotr Lesnowolski ( Warszawa )

Tomasz Leśniewski ( Poznań )

Zenon Lewandowski ( Ciechanów )

Mirosław Lewandowski ( Goleniów )

Marek Lewandowski ( Żary )

Marek Lewandowski ( Zbaszyń )

Bartosz Lewiński ( Miedziana Góra )

Jerzy Lichosik ( Jelenia Góra )

Benut Lindgren ( Stochholm )

Michał Linek ( Czechowice-Dziedzice )

Piotr Lipczuk ( Chełm )

Bożena Lipecka ( Malbork )

Beata Lipecka ( Malbork )

Krzysztof Lipiński ( Koziegłowy )

Robert Lis ( Korczyna )

Artur Lis ( Kraków )

Sławomir Lis ( Ostrołęka )

Piotr Lis ( Zarośle Cienkie )

Józef Lisek ( Strzelce Opolskie )

Michał Lisiewicz ( Warszawa )

Katarzyna Lisik ( Kraków )

Tomasz Lisius ( Gdańsk )

Piotr Liszka ( Bytom )

Mariusz Litwin ( Wrocław )

Piotr Lubański ( Warszawa )

Krzysztof Lubawiński ( Braniewo )

Piotr Lubiszewski ( Bydgoszcz )

Łukasz Lubowicki ( Tychy )

Mariusz Ludkiewicz ( Stary Węgliniec )

Dariusz Lulewicz ( Gdańsk )

Cyprian Lutoborski ( Warszawa )

Hadrian Lutogniewski ( Kraków )

Andrzej Łabędzki ( Żernica )

Rafał Łabno ( Tarnów )

Ewa Łabuz ( Wrocław )

Marek Łabuz ( Wrocław )

Maciej Łaczny ( Jelenia Góra )

Robert Ławnicki ( Płock )

Rafał Ławski ( Swarzędz )

Krzysztof Łazinka ( Gniezno )

Jacek Łączny ( Osiek )

Sławomir Łątkowski ( Lubawa )

Miachał Łojewski ( Bielsko Biała )

Michał Łojko ( Drzonków )

Patryk Łoszewski ( Warszawa )

Wojciech Łoziński ( Oleśnica )

Łukasz Łoziński ( Szczecin )

Michał Łubian ( Garwolin )

Andrzej Łuc ( Szczecin )

Robert Łuczak ( Grodzisk Wielkopolski )

Tomasz Łukasiak ( Kłoczew )

Józef Łukasiewicz ( Rumia )

Maciej Łukasiewicz ( Warszawa )

Barbara Łukaszewicz ( Gdańsk )

Mariusz Łukaszewski ( Poznań )

Tomasz Łukomski ( Poznań )

Dariusz Łukowski ( Strzelce Opolskie )

Katarzyna Łużyńska ( Police )

Piotr Łużyński ( Zielona Góra )

Tomasz Łużyński ( Police )

Sławomir Łyczko ( Kętrzyn )

Roman Maciaszczyk ( Karwiniec )

Bogusław Maciejewski ( Kwidzyn )

Marek Maciejewski ( Mysłowice )

Olgierd Mackiewicz ( Szczecin )

Paweł Macuga ( Złotoryja )

Wojciech Macyszyn ( Wręczyca Wielka )

Rafał Maćkowiak ( Łódź )

Radosław Madejski ( Kraków )

Kazimierz Magda ( Kraków )

Jerzy Magierski ( Warszawa Wesoła )

Grzegorz Maj ( Kielce )

Marian Majcher ( Dębno Lubuskie )

Piotr Majcher ( Kraków )

Kazimierz Majna ( Gdynia )

Stefan Major ( Inowrocław )

Daniel Makarczyk ( Rudna )

Dariusz Makowski ( Polkowice )

Krzysztof Makowski ( Zgorzelec )

Mateusz Maksymiak ( Bytom )

Mirosław Maksymiuk ( Rzeszów )

Marek Maldis ( Warszawa )

Bartłomiej Malinowski ( Lubin )

Marcin Malinowski ( Nowy Sącz )

Witold Malinowski ( Nowy Sącz )

Rafał Malmon ( Szydłowiec )

Sławomir Małecki ( Poznań )

Stanisław  Małek ( Praszka )

Sławomir Małysza ( Kraków )

Zbigniew Mamla ( Warszawa )

Jan Mandat ( Oleśnica )

Artur Manoch ( Poznań )

Ladislav Maras ( Presov/Słowacja )

Karol Marchewka ( Kościan )

Paweł Marcinek ( Bukówiec Górny )

Krzysztof Marczak ( Świętochłowice )

Mariusz Marczak ( Zielona Góra )

Irena Markiewicz ( Kraków )

Józef Marko ( Namysłów )

Rafał Markowiak ( Łódź )

Grzegorz Markowicz ( Wrocław )

Zbigniew Markowski ( Lubliniec )

Mateusz Markowski ( Oława )

Wiesław Markowski ( Tczew )

Zbigniew Marszałkowski ( Wodzisław Śląski )

Radosław Maślak ( Gdynia )

Maciej Matecki ( Murowana Goślina )

Marek Materla ( Słupsko )

Roman Materna ( Rzeszów )

Sławomir Matlak ( Wyszków )

Paweł Matuszczyk ( Gryfice )

Wojciech Matuszczyk ( Praszka )

Dariusz Matuszewski ( Gdynia )

Jerzy Matuszewski ( Kornaty )

Bronisław Matyla ( Rydzyna )

Marcin Matysiak ( Warszawa )

Robert Mazanik ( Wodzisław Śląski )

Piotr Maziarz ( Warszawa )

Krzysztof Mazur ( Szczawno Zdrój )

Ryszard Mazurek ( Tłuszcz )

Marcin Mazurkiewicz ( Murowana Goślina )

Dariusz Mączkowiak ( Poznań )

Paweł Mej ( Dziewin )

Jacek Mendel ( Truskaw )

Zbigniew Mentel ( Kraków )

Rafał Mesjasz ( Iłowa )

Robert Metelski ( Skwierzyna )

Sławomir Michalczuk ( Olsztyn )

Wojciech Michalik ( Szczecin )

Mariusz Michalski ( Radom )

Janusz Michalski ( Świnoujście )

Artur Michalski ( Warszawa )

Robert Michalski ( Wołomin )

Mateusz Michalski ( Poznań )

Dariusz Michałek ( Kraków )

Henryk Michałowski ( Poznań )

Daniel Michałowski ( Grodzisk Mazowiecki )

Przemysław Mielcarek ( Poznań )

Artur Mielniczak ( Poznań )

Mariusz Mielnik ( Głubczyce )

Krzysztof Mielnik ( Lipno )

Piotr Mierzejewski ( Siedlce )

Jacek Miętka ( Kraków )

Radosław Migdał ( Warszawa )

Piotr Mijał ( Oława )

Mateusz Mika ( Orzesze )

Józef Mika ( Poznań )

Józef  Mika (  )

Agata Mikołajczyk ( Warszawa )

Janusz Milczarek ( Łódź )

Zbigniew Miler ( Lębork )

Zbigniew Miler ( Lębork )

Adam Milewski ( Walim )

Jarosław Miller ( Łagów )

Paweł Miller ( Łagów )

Stefan Miller ( Łagów )

Karolina Miłosz ( Warszawa )

Robert Minor ( Olkusz )

Łukasz Minowicz ( Gostyń )

Tomasz Mirecki ( Płock )

Radosław Misiorny ( Poznań )

Arkadiusz Miszczak ( Warszawa )

Artur Miszczuk ( Szczecin )

Sebastian Miszczuk ( Szczecin )

Arkadiusz Miszczuk ( Warszawa )

Grzegorz Misztal ( Wrocław )

Marek Miśkiewicz ( Lublin )

Marek Mitrofaniuk ( Łosice )

Agnieszka Mizera ( Wrocław )

Zygmunt Miziołek ( Strzegom )

Tomasz Mlost ( Wadowice )

Dariusz Młodzik ( Łączany )

Mariusz Młotkowski ( Piła )

Andrzej Moczek ( Żywiec )

Piotr Mogiełka ( Oleśnica )

Rafał Mokrzycki ( Inowrocław )

Mateusz Molek ( Bogumiłowice )

Tadeusz Moliński ( Mirostowice Dolne )

Bartłomiej Monczyński ( Poznań )

Piotr Morawski ( Grzybiany )

Józef Mosio ( Wałbrzych )

Andrzej Moskal ( Biecz )

Jarosław Moskal ( Limanowa )

Danuta Moskal ( Radzymin Ciegielnia )

Arkadiusz Moskal ( Radzymin Ciegielnia )

Wojciech Motyl ( Lębork )

Tomasz Moys ( Kolincz )

Anna Mroskowiak ( Poznań )

Teresa Mrowiec ( Blachownia )

Janusz Mrozek ( Racibórz )

Marek Mrówka ( Warszawa )

Marek Mróz ( Malbork )

Maciej Mróz ( Włodawa )

Mateusz Mrugalski ( Ostrzeszów )

Wojciech Mrugała ( Warszawa )

Andrzej Mrzygłocki ( Lublin )

Jacek Mucha ( Pruszków )

Jarosław Mudziejewski ( Bydgoszcz )

Przemysław Murawski ( Warszawa )

Piotr Musiał ( Wrocław )

Piotr Muszczek ( Bliżyce )

Małgorzata Muzyczuk ( Hrubieszów )

Jerzy Mykowski ( Skórcz )

Bolesław Myszkowski ( Boguszów-Gorce )

Leszek Nadolny ( Leszno )

Tomasz Nadolski ( Prabuty )

Tomasz Nadrowski ( Rusiec )

Krzysztof Nagórek ( Słupsk )

Grzegorz Nalepa ( Ciecierzyn )

Mirosław Napieracz ( Dębno )

Andrzej Napierała ( Gaworzyce )

Michał Napierała ( Poznań )

Jan Nartowski ( Warszawa )

Kamil Nartowski ( Brodnica )

Jerzy Nawrocki ( Krosno )

Jacek Nawrocki ( Szczecin )

Marcin Nawrot ( Luboń )

Mieczysław Nazarewicz ( Legnica )

Imię Nazwisko ( Miasto )

Agata Nerć ( Brody Parcele )

Mateusz Nettmann ( Poznań )

Marek Nędza ( Pradła )

Jakub Nic ( Inowrocław )

Tomasz Niedziółka ( Siedlce )

Czesław Niedźwiadek ( Warszawa )

Aleksander Niemir ( Poznań )

Beata Nienadowska ( Elbląg )

Andrzej Nieradko ( Stalowa Wola )

Marian Niesler ( Bytom )

Przemysław Niewiadomski ( Swarzędz )

Anna Niwińska ( Chojnów )

Aleksandra Niwińska ( Chojnów )

Alina Niwińska ( Wrocław )

Grzegorz  Niwiński ( Ustka )

Wiesław Nojek ( Chorzów )

Piotr Nonas ( Wrocław )

Ryszard Nowaczewski ( Poznań )

Tomasz Nowaczyk ( Kościan )

Grzegorz Nowak ( Czeladź )

Paweł Nowak ( Kalisz )

Jan Nowak ( Racibórz )

Dariusz Nowak ( Warszawa )

Agnieszka Nowak ( Sosnowiec )

Marcin Nowakowski ( Częstochowa )

Czesław Nowakowski ( Warszawa )

Andrzej Nowara ( Rzeczyce )

Andrzej Nowicki ( Krapkowice )

Adam Nowik ( Międzyrzec Podlaski )

Krzysztof Nowosielski ( Dąbie )

Andrzej Obstarczyk ( Oświęcim )

Mirosław Obstarczyk ( Oświęcim )

Marek Obstoj ( Bytom )

Mariusz Ochociński ( Włocławek )

Jerzy Odolczyk ( Warszawa )

Joanna Odolczyk ( Warszawa )

Stanisław Adam Olbryś ( Nasielsk )

Zbigniew Olech ( Szczecin )

Robert Olechnowicz ( Dąbrowa Górnicza )

Witold Olejniczak ( Ostrów Wielkopolski )

Adam Olejnik ( Nowy Świętów )

Jarosław Oleksy ( Tymbark )

Grzegorz Olender ( Wrocław )

Marcin Olesik ( Tarnów )

Bartosz Oleszek ( Warszawa )

Mikołaj Oleszek ( Wrocław )

Artur Olewicz ( Nowy Sącz )

Sławomir Olędzki ( Warszawa )

Dariusz Olszański ( Kędzierzyn Koźle )

Stanisław Olszewski ( Adamowo )

Krzysztof  Olszewski ( Jelenia Góra )

Grzegorz Olszewski ( Kraków )

Marek Omszański ( Warszawa )

Bogdan Onuszczuk ( Lubin )

Wojciech Opala ( Poznań )

Sebastian Orlik ( Radom )

Grzegorz Orłowski ( Tulce )

Przemysław Orzech ( Poznań )

Roman Oskierko ( Lubsko )

Robert Ostręga ( Złotoryja )

Rafał Ostrowski ( Wrocław )

Jacek Owczarek ( Oleśnica )

Krzysztof Owczarski ( Czeladź )

Karol Pabian ( Skawina )

Marek Pacewicz ( Zielonki )

Ireneusz Pachliński ( Poznań )

Tomasz Paciejowski ( Radom )

Przemysław Pacynko ( Turek )

Bogusław Pakalski ( Toruń )

Paweł Paleczny ( Kożuchów )

Maciej Palmowski ( Łódź )

Grzegorz Pałysa ( Garwolin )

Tomasz Paradowski ( Kraków )

Jan Paraniak ( Huddinge )

Artur Partyka ( Wrocław )

Wojciech Pasek ( Końskie )

Tomasz Pasek ( Kraków )

Włodzimierz Pasieka ( Gliwice )

Tomasz Pastuszka ( Wrocław )

Aleksandra Paszkowska ( Rybakowo )

Przybylak Paweł ( Mosina )

Michał Pawlaczek ( Trzebnica )

Marek Pawlak ( Pabianice )

Michał Pawlak ( Pabianice )

Jacek Pawlikowski ( Kraków )

Katarzyna Pawłowska ( Warszawa )

Tomasz Pawłowski ( Dobrzyca )

Andrzej Pawłowski ( Zielona Góra )

Tomasz Pawłowski ( Chmielnik )

Wiesław Pazowski ( Wielkie Oczy )

Andrzej Pągowski ( Warszawa )

Czesław Pelc ( Rybnik )

Marek Peszt ( Kraków )

Jarosław Petera ( Kraków )

Zygmunt Petk ( Lębork )

Maciej Petza ( Poznań )

Stanisław Pędzikowski ( Lasowice )

Robert Pędziwiatr ( Blachownia )

Jarosław Pękala ( Zgierz )

Mirosław Pękała ( Chełm )

Adam Piątek ( Elbląg )

Roman Piątek ( Kraków )

Wojciech Piątek ( Skawina )

Bogdan Piątek ( Zielonka )

Bogdan  Piątek ( Zielonka )

Piotr Piątoń ( Wieliczka )

Jacek Piechocki ( Wrocław )

Krzysztof Piechota ( Stargard Szczeciński )

Przemysław Piechowiak ( Sulejewo )

Piotr Pielachowski ( Warszawa )

Piotr Pieniążek ( Częstochowa )

Adam Pienio ( Opole )

Jacek Pietruszewski ( Warszawa )

Łukasz Pietryja ( Wisła Wielka )

Roman Pietrzak ( Rakownia )

Andrzej Pietrzycki ( Słupsk )

Leszek Pietrzyk ( Szczecin )

Krzysztof Pięta ( Sosnowiec )

Andrzej Pigla ( Wrocław )

Andrzej Pikoń ( Gliwice )

Mieczysław Pikulski ( Pińczów )

Dionizy Pilarski ( Oleśnica )

Danuta Pilarz-Małkiewicz ( Wrocław )

Krzysztof Pilch ( Kraków )

Mariusz Piłat ( Warszawa )

Jan Pinkosz ( Zabrze )

Mirosław Piotrowski ( Kietrz )

Konrad Piotrowski ( Olsztyn )

Sebastian Piórek ( Katowice )

Wojciech Pirosz ( Radom )

Aleksander Piskurewicz ( Warszawa )

Paweł Piwowarek ( Libiąż )

Jerzy Plewniak ( Tychy )

Jerzy Plewniak ( Tychy )

Sebastian Ploch ( Wrocław )

Dariusz Pluciński ( Wrocław )

Henryk Pluskota ( Praszka )

 Patryk Płukarski  ( Wrocław )

Marek Podbielski ( Warszawa )

Bogusław Podkowa ( Dębno )

Wojciech Podkowski ( Gdynia )

Zbigniew Podkówka ( Bydgoszcz )

Grzegorz Pogorzelski ( Wałbrzych )

Marek Pogorzelski ( Warszawa )

Edward Pokorny ( Ustka )

Piotr Polak ( Pruszków )

Tadeusz Polanowski ( Jarocin )

Piotr Polański ( Mieroszów )

Dariusz Połaski ( Radzymin )

Andrzej Połowniak ( Warszawa )

Grażyna Popiel ( Trzebnica )

Karol Popławski ( Łódź )

Krzysztof Popławski ( Przemyśl )

Edward Popow ( Gdańsk )

Przemysław Porada ( Teklinów )

Jacek Poręba ( Nowy Sącz )

Katarzyna Postołowska ( Dębica )

Michał Powałka ( Siedlce )

Marcin Powideł ( Lidzbark Warmiński )

Dariusz Pozlewicz ( Dąbrowa Górnicza )

Jan Półzięć ( Strzyżów )

Tomasz Praciak ( Bielsko-Biała )

Dawid Prętnik ( Rumia )

Józef Prochacz ( Równopole )

Tomasz Projs ( Łubianka )

Marcin Prokopczyk ( Radosław )

Dariusz Protas ( Warszawa )

Wiesław Prozorowski ( Leszno )

Romuald Prószyński ( Puławy )

Sławomir Pruchniewski ( Zieluń-Osada )

Kamil Prusinowski ( Kraków )

Janusz Przewódzki ( Ciechanów )

Jacek Szymon Przybylski ( Wróblik Szlachecki )

Michał Przybysz ( Wrocław )

Mateusz Przystał ( Kraków )

Dariusz Ptak ( Poznań )

Piotr Puchała ( Kraków )

Tadeusz Puławski ( Nowy Targ )

Marcin Pułkownik ( Piaseczno )

Mirosław Pura ( Siemiatycze )

Zenon Puszczewicz  ( Kościerzyce  )

Waldemar Puzio ( Dębica )

Jacek Puzyr ( Gdańsk )

Piotr Pyka ( Dębica )

Tomasz Pyla ( Kraków )

Grzegorz Pytel ( Racibórz )

Marek Pytkowski ( Zielonka )

Magdalena Raczyńska ( Chorzów )

Jakub Radecki ( Wrocław )

Dariusz Radej ( Cieszyn )

Paweł Radzanowski ( Elbląg )

Zenon Radziejewski ( Września )

Mirosław Radziun ( Gryfino )

Adam Rajczyba ( Wrocław )

Zbigniew Rajtar ( Kraków )

Paweł Raniszewski ( Żary  )

Iwona Rasińska ( Plewiska )

Ryszard Marek Raś ( Przezmierowo )

Rajmund Ratajczak ( Poznań )

Łukasz Rawski ( Maków Podhalański )

Jacek Razik ( Herby )

Jarosław Reclik ( Skrzyszów )

Michał Remberk ( Warszawa )

Marek Reza ( Olsztyn )

Mariusz  Rębisz (  )

Artur Rękawek ( Garwolin )

Paweł Roehrych ( Warszawa )

Paweł Roehrych ( Warszawa )

Łukasz Rogacz ( Dąbrowa Górnicza )

Mikołaj Rogacz ( Dąbrowa Górnicza )

Grzegorz Rogóż ( Nowy Dwór Mazowiecki  )

Jacek Romaniuk ( Wrocław )

Michał Romaniuk ( Siedlce )

Krzysztof Romanowski ( Lębork )

Arkadiusz Romańczuk ( Łódź )

Ryszard Ropiak ( Myszyniec )

Leszek Rosa ( Tłuszcz )

Zbigniew Rosół ( Międzyrzecz )

Hubert Roszkiewicz ( Piaseczno )

Tomasz Roszkowski ( Warszawa )

Wojciech Roszkowski ( Warszawa )

Sławomir Roszyk ( Poznań )

Sławomir Rozenberg ( Sztum )

Sławomir Rozenberg ( Sztum )

Michał Równiak ( Cisia Wola )

Edward Różycki ( Szczecin )

Konrad Różycki ( Warszawa )

Mariusz Rudewicz ( Legnica )

Mariusz Rudnik ( Warszawa )

Maksym Rupieta ( Poznań )

Grzegorz Rurka ( Warszawa )

Jarosław Rusek ( Kraków )

Stanisław Rusek ( Poznań )

Tadeusz Ruta ( Łódź )

Zbigniew Rutkowski ( Dębno )

Zbigniew Rutkowski ( Dębno )

Zbigniew Rutkowski ( Dębno )

Zygmunt Rutkowski ( Nowa Dęba )

Grzegorz Rutkowski ( Reszel )

Sławomir Rutkowski ( Warszawa )

Marian Rutkowski ( Kożuchów )

Wojciech Ryba ( Krotoszyn )

Wawrzyniec Rybak ( Gdańsk )

Jerzy Rybicki ( Stawiski )

Artur Rykała ( Warszawa )

Andrzej Ryniak ( Warszawa )

Krzysztof Ryzner ( Jarosław )

Sławomir Rzechułą ( Bielsko Biała )

Robert Rzepecki ( Kalisz )

Mariusz Rzepiecki ( Wrocław )

Remigiusz Rzepka ( Mikołów )

Stanisław Rzeszódko ( Andrychów )

Robert Rześniowiecki ( Wrocław )

Stanisław Rzońca ( Mysłowice )

Rafał Sadek ( Poznań )

Robert Sadowski ( Warszawa )

Krzysztof Sadurski ( Łaskarzew )

Sławomir Saj ( Ostrołęka )

Mieczysław Sala ( Jelenia Góra )

Zdzisław Salmanowicz ( Zielona Góra )

Piotr Sałamaj ( Szczecin )

Aneta Sałkowska ( Warszawa )

Tadeusz Sambak ( Brzeszcze )

Janusz Samolewicz ( Rzeszów )

Krzysztof Samulewicz ( Mirków )

Wojciech Santarek ( Szczecin )

Jacek Satko ( Tarnów )

Ryszard Sawa ( Pruszków )

Piotr Sawicki ( Białystok )

Jan Sawicki ( Czerwieńsk )

Paweł Sawicki ( Sanok )

Maciej Sąsiadek ( Ropczyce )

Jacek Schmidt ( Szczecin )

Rafał Seberger ( Złotoryja )

Andrzej Sekular ( Skwierzyna )

Radosław Lucjan Selke ( Warszawa )

Andrzej Sender ( Wieliczka )

Dariusz Serafin ( Wisła Mała )

Dariusz Serafin ( Zakopane )

Danuta Serocka ( Grudziądz )

Zbigniew Piotr Serocki ( Grudziądz )

Piotr Serocki ( Marki )

Rafał Seweryn ( Gdynia )

Piotr Sędecki ( Skierniewice )

Marek Sękala ( Wrocław )

Alena Shumchyk ( Wrocław )

Dariusz Siciński ( Tuchola )

Tomasz Sidorczuk ( Trzebież )

Janusz Siekierka ( Słupsko )

Jerzy Siemiątkowski ( Zgierz )

Radosław Siemiński ( Kraków )

Leszek Sieracki ( Inowrocław )

Renata Sieradzka ( Świdnica )

Jacek Sikora ( Łódź )

Tomasz Sikora ( Świdwin )

Artur Sikora ( Bydgoszcz )

Witold Sikorski ( Bobolice )

Jacek Sikorski ( Piła )

Alexander Simon ( Zilina/Słowacja )

Leszek Sipa ( Piła )

Piotr Sito ( Warszawa )

Paweł Sitowski ( Wilcza Górka )

Piotr Siwak ( Rudna )

Andrzej Siwczyk ( Rybnik )

Krzysztof Siwek ( Złoty Stok )

Tomasz Siwiaszczyk ( Poznań )

Piotr Skalski ( Grodzisk Mazowiecki )

Włodzimierz Skiba ( Poznań )

Krzysztof Skibniewski ( Poznań )

Marek Skoczek ( Sułkowice )

Leszek Skoczyński ( Sztum )

Andrzej Skonieczny ( Wrocław )

Janusz Skosolas ( Mosty )

Wojciech Skowronek ( Opole )

Adam Skórka ( Złotoryja )

Ewa Skrabacz ( Tarnów )

Paweł Skrzyński ( Kraków )

Olaf Skrzypczak ( Szczecin )

Jarosław Skrzypczak ( Warszawa )

Michał Skwirut ( Warszawa )

Ewelina Sławek ( Lublin )

Piotr Sławski ( Łódź )

Bartosz Słomowicz ( Gniezno )

Jacek Słupkowski ( Czarne Błoto )

Maciek Smit ( Konstantynów Łódzki )

Piotr Smolak ( Nowy Żmigród )

Włodzimierz Smolarek ( Kwiatkowice )

Bogusław Smoleń ( Olsztyn )

Marcin Smoliga ( Morawin )

Sławomir Smoliński ( Opole )

Tomasz Smołuch ( Olkusz )

Arkadiusz Sobański ( Myślibórz )

Tomasz Sobański ( Myślibórz )

Dominik Sobczak ( Braniewo )

Jarosław Sobczak ( Gliwice )

Andrzej Sobczak ( Kąty Wrocławskie )

Witold Sobczak ( Poznań )

Krzysztof Sobczyk ( Kutno )

Gabriela Sobczyk ( Racibórz )

Aleksander Sobieraj ( Opole )

Ewa Sobieraj ( Głuszyca )

Ewa Sobkowiak ( Poznań )

Kamil Sobol ( Kraków )

Tomasz Socha ( Biecz )

Jakub Soiński ( Rybnik )

Krzysztof Soja ( Bębło )

Roman Sokołowski ( Krapkowice )

Artur Sokołowski ( Warszawa )

Andrzej Sołtyński ( Nadolice Wielkie )

Paweł Sołtysiak ( Warszawa )

Wiesław Sondej ( Rzeszów )

Paweł Sornat ( Myszków )

Adam Sosnowski ( Lubin )

Małgorzata Soszyńska ( Warszawa )

Jerzy Speil ( Wałbrzych )

Piotr Spławski ( Wrocław )

Stanisław Spólnik ( Kraków )

Stanisław Spólnik ( Kraków )

Piotr Sprawka ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Stanisław Spychała ( Wronki )

Paweł Sroka ( Kowary )

Michał Stachowicz ( Jodłownik )

Mirosław Stachowski ( Żary )

Eugeniusz Staniewski ( Zgorzelec )

Jarosław Stanirowski ( Mstów )

Paweł Stanisz ( Wałbrzych )

Ireneusz Stankiewicz ( Lubin )

Marcin Stańczak ( Łąck )

Edmund Stańczak ( Płock )

Antoni Starościak ( Wrocław )

Tomasz Starzyński ( Kraków )

Wiera Stasiewicz ( Hajnówka )

Leoncjusz Stasiewicz ( Hajnówka )

Wiera Stasiewicz ( Hajnówka )

Stanisław Stasiński ( Poznań )

Dariusz Staszak ( Warszawa )

Dorota Staszkiewicz ( Olsztyn )

Rafał Staszkiewicz ( Olsztyn )

Tomasz Staśkiewicz ( Warszawa )

Zdzisław Stawicki ( Blachownia )

Leszek Stefaniak ( Gdańsk )

Piotr Stefaniak ( Lębork )

Wojciech Sterczewski ( Poznań )

Przemysław Stępała ( Kraków )

Marek Stępień ( Brzesko )

Andrzej Stępkowski ( Wrocław )

Janusz Stępniak ( Katowice )

Tomasz  Stodolski ( Ostrów Wielkopolski )

Mirosław Stokłosa ( Iwkowa )

Aurelia Stołowska ( Elbląg )

Piotr Stołowski ( Elbląg )

Michał Straż ( Dąbrowa Górnicza )

Leszek Strąk ( Tarnowskie Góry )

Jarosław Strykowski ( Poznań )

Wiesław Strzelec ( Radom )

Lesław Strzelecki ( Gliwice )

Krystian Stypuła ( Szczecin )

Marian Stypuła ( Świdnica )

Tomasz Sudakowski ( Rawa Mazowiecka )

Marek Sulikowski ( Wrocław )

Grzegorz Sulima ( Strzegom )

Grzegorz Sułko ( Warszawa )

Jacek Supeł ( Wrocław )

Marian Surowiec ( Milanów )

Artur Susz ( Kraków )

Tomasz Suszko ( Koszalin )

Daniel Swoboda ( Białe Błota )

Aleksy Szablicki ( Katowice )

Krzysztof Szachna ( Warszawa )

Beata Szafrańska ( Choszczno )

Adam Szałański ( Lubaczów )

Piotr Szałąński ( Poznań )

Andrzej Franciszek Szaniawski ( Szczecin )

Mirosław Szaniewski ( Jelenia Góra )

Piotr Szarecki ( Krępa )

Renata Szczepaniak ( Oleśnica )

Tomasz Szczepanik ( Częstochowa )

Marek Szczepaniuk ( Kraków )

Marek Szczepaniuk ( Sulechów )

Tomasz Szczepański ( Jaworzno )

Hieronim Szczepkowski ( Ostrów Wielkopolski )

Andrzej Szczerba ( Będzin )

Krzysztof Szczerbiak ( Skwierzyna )

Zbigniew Szczerzek ( Zabrze )

Andrzej Szcześniak ( Wrocław )

Andrzej Szczot ( Wrocław )

Łukasz Szczotka ( Cisiec )

Marcin Szczukiewicz ( Wrocław )

Anna Szczuraszek ( Wrocław )

Jan Szczygieł ( Lubaczów )

Ewa Szczypczyk-Ścisło ( Kraków )

Szymon Piotr Szczypiorski ( Bydgoszcz )

Monika Szelc ( Toruń )

Wojciech Szeliga ( Imielin )

Marek Szewczyk ( Poznań )

Marek Szewczyk ( Poznań )

Artur Szewczyk ( Stary Ciepielów )

Marek Szewczyk ( Trzebnica )

Andrzej Szkodziński ( Toruń )

Zbigniew Szkudlarek ( Słupsk )

Katarzyna Szlachetka ( Jelcz-Laskowice )

Dominik Szmuc ( Rzeszów )

Zenon Sznajder ( Nowa Sól )

Marian Sznajder ( Piękne Kąty )

Tadeusz Szołucha ( Legnica )

Tomasz Szopa ( Pruszków )

Leszek Szopa ( Zator )

Mariusz Szostak ( Bielsko Biała )

Mariusz Szostak ( Roźno-Parcele )

Jarosław Szostakowski ( Warszawa )

Damian Szpak ( Tychy )

Tomasz Szpiter ( Złotoryja )

Anna Szponar-Żurowska ( Kicin )

Mariusz Szpyrka ( Poznań )

Andrzej Szpyt ( Gubin )

Marian Szrama ( Lębork )

Marek Szredel ( Elbląg )

Michał Sztubecki ( Warszawa )

Jarosław Sztyk ( Jelcz-Laskowice )

Zygmunt Szuchalski ( Gryfino )

Paweł Szulwach ( Gdańsk )

Bolesław  Szwed ( Kiełcz )

Marek Szweda ( Złotów )

Sławomir Szybowski ( Warszawa )

Krzysztof Szydlik ( Skwierzyna )

Waldemar Szygenda ( Konin )

Krzysztof Szymański ( Gdańsk )

Dariusz Szymański ( Łomża )

Adam Szymański ( Wyszków )

Tomasz Szymański ( Ząbkowice Śląskie )

Paweł Szymczak ( Swarzędz )

Zdzisław Szymczyna ( Kraków )

Tomasz Szymkiewicz ( Kielce )

Krzysztof Szymko ( Siedlce )

Henryk Szymków  ( Rzeszów )

Paweł Szynal ( Błonie )

Włodzimierz Szyszkowski ( Warszawa )

Krzysztof Ścibor ( Warszawa )

Mariusz Ścisło ( Kraków )

Andrzej Ślązak ( Piotrków Trybunalski )

Robert Śleboda ( Wołów )

Robert Śleboda ( Wołów )

Ryszard Śleboda ( Wołów )

Krzysztof Śliwa ( Warszawa )

Paweł Śliwiński ( Wielgie )

Jerzy Ślusarczyk ( Kraków )

Daniel Śpiewak ( Bielsko Biała )

Ewelina Świątek ( Borzęcin Duży )

Sławomir Świderski ( Okuniew )

Dariusz Świderski ( Warszawa )

Jarosław Świdurski ( Kozmin Wielkopolski )

Jacek Świercz ( Warszawa )

Krzysztof Świętuch ( Wrocław )

Bartosz Talaga ( Warszawa )

Krystian Tarajkowski ( Poznań )

Halina Tarczyńska ( Warszawa )

Łukasz Tarkowski ( Kraków )

Witold Tarnowski ( Ciechanów )

Tomasz Tatuśko ( Kraków )

Jerzy Tesz ( Sulęcin )

Tomasz Tęcza ( Częstochowa )

Mariusz Tlałka ( Warszawa )

Zbigniew Toboła ( Kraków )

Marek  Tokarczyk ( Nowy Sącz )

Arkadiusz Tołłoczko ( Jelcz-Laskowice )

Wojciech Tomaka ( Trzebowisko )

Robert Tomasiak ( Rytro )

Marcin Tomczyk ( Kraków )

Wojciech Tonder ( Poznań )

Jerz Topczewski ( Poznań )

Robert Topolewicz ( Białystok )

Marcin Topolski ( Jadowniki )

Przemysław Torłop ( Gdańsk )

Jakub Tracz ( Piotrków Trybunalski )

Łukasz Trawczyński ( Pionki )

Leon Treć ( Sztum )

Marian Trybuś ( Kraków )

Wojciech Trzonkowski ( Gliwice )

Julita Tuczyńska ( Wrocław )

Mariusz Tudek ( Góra Kalwaria )

Altangerel Tumen-Ulzii ( Szczecin )

Leszek Tur ( Borzytuchom )

Bogdan Turski ( Zabierzów Bocheński )

Józef  Tyborowski ( Łomża )

Janusz Tybuszewski ( Toruń )

Maciej Tyl ( Poznań )

Andrzej Tylecki ( Kąty Wrocławskie )

Rafał Tylek ( Kraków )

Jerzy Tylke ( Ozorków )

Paweł Tylus ( Łódź )

Krzysztof Tymiński ( Gdańsk )

Zbigniew Tymoszczyk ( Sopot )

Andrzej Tyras ( Częstochowa )

Jan Udolf ( Katowice )

Grzegorz Ulanowski ( Słubice )

Ireneusz Ulatowski ( Brzeg Dolny )

Jerzy Ulfik ( Zabrze )

Mieczysław Urban ( Rawicz )

Roman Urban ( Wrocław )

Grzegorz Urbańczyk ( Zimin )

Ksawery Urbańczyk ( Zimin )

Rafał Urbański ( Częstochowa )

Józef Urbański ( Krosno )

Grzegorz Urbańśki ( Niedźwiedzica )

Lech Urlicki ( Nowa Sól )

Daniel Utrajczak ( Poznań )

Janusz Wacnik ( Rzeszów )

Jolanta Wagner ( Warszawa )

Justyna Wajda ( Pyskowice )

Sławomir Walczak ( Marki )

Ryszard Walczak ( Zielona Góra )

Maciej Walczak ( Śrem )

Jerzy Walczyna ( Radom )

Daniel Waldemar ( Kwidzyn )

Roman Waleriańczyk ( Grzybowo )

Roman Waleriańczyk ( Grzybowo )

Roman Waleriańczyk ( Grzybowo )

Jarosław Waliduda ( Pisarzowice )

Tomasz Waligórski ( Gdynia )

Łukasz Warchoł ( Cieszyn )

Krzysztof Warot ( Warszawa )

Jerzy Warszawski ( Żagań )

Włodzimierz Warszawski ( Jaworzno )

Artur Warwas ( Wrocław )

Katarzyna Warzocha ( Tychy )

Marcin Wasilewski ( Gdynia )

Paweł Wasilewski ( Jaroty )

Artur Wasilewski ( Wrocław )

Grzegorz Wawrzyczek ( Zabrze )

Magdalena Waśko ( Szczecin )

Marek Wąsik ( Wrocław )

Arkadiusz Wąsik ( Kłoczew )

Jagoda Wąsowska ( Piaseczno )

Rudolf Weinzettel ( Chrząszyce )

Izabela Weisman ( Żory )

Grzegorz Welm ( Częstochowa )

Przemysław Werszner ( Wrocław )

Piotr Westenholz ( Balin )

Ziemowit Wiciak ( Starogard Gdański )

Janusz Widłak ( Warszawa )

Artur Widziński   ( Ostrów )

Lucjan Wieczorek ( Chorzów )

Katarzyna Wieczorek ( Pleszew )

Mariusz Wieczorek ( Warszawa )

Lech Wieczorek ( Wysoka )

Leszek  Wielgosz ( Nowa Sól )

Krzysztof Wielgusz ( Gać )

Waldemar Wieteska ( Raszyn )

Zbigniew Wiewióra ( Świnna )

Grzegorz Wiewióra ( Chorzów )

Marek Wiewiórski ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Jacek Wieżgowiec ( Jastrzębie-Zdrój )

Tomasz Wilgocki ( Łódź )

Krzysztof Wilgusz ( Gać )

Jarosław Wilk ( Warszawa )

Szymon Winkler ( Rybnik )

Karol Wiszniewski ( Warszawa )

Beata Wiśniewska ( Warszawa )

Marian Wiśniewski ( Częstochowa )

Paweł Wiśniewski ( Kraków )

Marek Wiśniewski ( Warszawa )

Mariusz Wiśniewski ( Poznań )

Adam Wiśniowski ( Dębica )

Stanisław Wit ( Lubaczów )

Bartosz Witczak ( Leszno )

Paweł Witczak ( Międzyrzecz )

Tomasz Wlizło ( Wrocław )

Michał Włodarczyk ( Wrocław )

Krzysztof Wnuk ( Nowa Sól )

Andrzej Wojakowski ( Warszawa )

Janusz Wojciechowski ( Kraków )

Kazimierz Wojcieszuk ( Ustka )

Jarosław Wojtuniak ( Małęczyn Gózd )

Krzysztof Wojtyłło ( Wrocław )

Edward Wolak ( Lubin )

Tomasz Wolanin ( Warszawa )

Krzysztof   Wolny ( Zabrze  )

Radosław Wołos ( Rzeszów )

Ryszard Wołoszyn ( Bielsko Biała )

Jan Wośko ( Krapkowice )

Dariusz Woyczyński ( Wrocław )

Jarosław Woźniak ( Kraków )

Ryszard Woźniak ( Węgrów )

Krzysztof Woźnica ( Lublin )

Maciej Wódz ( Lesznowola )

Wiesław Wójcik ( Chociwel )

Stanisław Wójcik ( Dąbrowa Górnicza )

Julian Wójcik ( Stargard Szczeciński )

Piotr Wójcik ( Warszawa )

Paweł Wójtowicz ( Janów Lubelski )

Mateusz Wroński ( Limanowa )

Artur Wroński ( Tychy )

Rafał Wróbel ( Katowice )

Sebastian Wróbel ( Wrocław )

Paweł Wróblewski ( Wrocław )

Artur Wróblewski ( Warszawa )

Dariusz Wybranowski ( Mińsk Mazowiecki )

Józef Wydra ( Cychry )

Arkadiusz Wypych ( Piotrków Trybunalski )

Janusz Wyrąbkiewicz ( Ciechocinek )

Andrzej Wyrzykowski ( Gdańsk )

Wiesław Wysiński ( Łuków )

Adrian Wysoczański ( Wrocław )

Piotr Występek ( Kraków )

Janusz Występski ( Gniezno )

Grzegorz Wyszomirski ( Warszawa )

Bernard Wyszyński ( Warszawa )

Mirosław Wziątek ( Kórnik )

Oleksandr Yetsyk ( Ostrołęka )

Leszek Zabagło ( Gorzów Wielkopolski )

Grzegorz Zabłocki ( Nadarzyn )

Jakub Zabłocki ( Warszawa )

Marek Zagańczyk ( Warszawa )

Radosław Zagrobelny ( Wrocław )

Łukasz Zając ( Kraków )

Jacek Zając ( Kraśnik )

Arkadiusz Zając ( Skórcz )

Grzegorz Zając ( Wałbrzych )

Arkadiusz Zając ( Wieluń )

Przemysław Zakrzewicz ( Poznań )

Jacek Zakrzewski ( Dankowice )

Paweł Zakrzewski ( Nekla )

Patryk Zakrzewski ( Szczecin )

Adam Zamojski ( Chmielnik )

Dariusz Zaremba ( Wrocław )

Tomasz Zaremba ( Zambrów )

Jolanta Zaręba ( Rzeszów )

Adrian Zarzecki ( Tłuszcz )

Marcin Zarzeka ( Biała Podlaska )

Monika Zarzycka ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Zdzisław Zarzycki ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Zbigniew Zatoński ( Lublin )

Mariusz Zawada ( Bąkowa Góra )

Maciej Zawalski ( Zabierzów )

Paweł Zawalski ( Zabierzów )

Jacek Zaworski ( Poznań )

Przemysław Ząbecki ( Tomaszów Mazowiecki )

Piotr Ząbkowski ( Kraków )

Piotr Zborowski ( Wrocław )

Zygmunt Zegarlicki ( Gdynia )

Jan Zelek ( Koszalin )

Grzegorz Zembik ( Gryfino )

Jan Zemła ( Tychy )

Piotr Zgoliński ( Sulejówek )

Marcin Zieleziński ( Lubin )

Beata Zielińska ( Kraków )

Anna Zielińska ( Warszawa )

Magdalena Zielińska-Dawidziak ( Leszno )

Michał Zieliński ( Opole )

Marcin Zieliński ( Opole )

Kazimierz Zieliński ( Warszawa )

Wiesław Zielonka ( Katowice )

Marian Zielonka ( Ostrów Wielkopolski )

Mariusz Zielonka ( Poznań )

Daniel Ziemba ( Osiek )

Paweł Ziemkowski ( Poznań )

Wojciech Zięba ( Nowy Sącz )

Radosław Ziętek ( Wrocław )

Łukasz Zimniak ( Oleśnica )

Dominik Ziołkowski ( Warszawa )

Przemysław Ziółkowski ( Jutrosin )

Stanisław Ziółkowski ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Mariusz Złotowski ( Piła )

Jakub Zmorzyński ( Warszawa )

Bożena Znarowska ( Elbląg )

Sebastian Zwoliński ( Warszawa )

Dariusz Zych ( Piła )

Joanna Zygmańska ( Poznań )

Tomasz Żak ( Poznań )

Dawid Żeberkiewicz ( Płock )

Katarzyna Żołnierczyk ( Kraków )

Stanisław Żołnierczyk ( Kraków )

Jakub Żuber ( Olsztyn )

Marcin Żuk ( Piaseczno )

Józef Żuk ( Wałbrzych )

Paweł Żuk ( Warszawa )

Wojciech Żulczyk ( Nidzica )

Paweł Żurawski ( Nowy Glinnik )

Bogumił Żurawski ( Płock )

Katarzyna Żurek ( Nowy Dwór Mazowiecki )

Karolina Żurow ( Wrocław )

Marcin Żurowski ( Kicin )

Miłosz Żychliński ( Łódź )