Na sport(n)owo w rytmie zumby

W niedzielę, 21 czerwca w KÄRCHER HALI CRACOVII CENTRUM SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH odbył się specjalny trening zumby. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i ich rodziców poprowadziły trenerki z My Fitness Place. Było to drugie wydarzenie zorganizowane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie w ramach kampanii Połączmy się na sport(n)owo, mającej na celu „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej w naszym mieście.

Ćwiczenia z elementami tańca, zabawy, a nawet śpiewu sprawiły dużo radości małym i dużym uczestnikom zajęć, którzy z pasją i uśmiechem wykonywali kolejne elementy zaproponowane przez prowadzące trening przedstawicielki My Fitness Place. Wszyscy otrzymali też specjalne „pakiety startowe”.

Na wydarzenie zaprosili PZU – Sponsor Tytularny 19. PZU Cracovia Maraton oraz Wawel SA i Wodociągi Miasta Krakowa – Partnerzy akcji.

Planowane są kolejne treningi, związane z różnymi dziedzinami sportu. Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych i profili w mediach społecznościowych.

Fot. Mateusz Chwajoł/ZIS