„Małopolski Dąb 2018” dla Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie jest jedną z 18 firm i instytucji, które otrzymały prestiżową statuetkę „Małopolskiego Dębu 2018”, przyznaną przez świętujący 20-lecie działalności Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan. Wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej gali, zorganizowanej w Kopalni Soli Wieliczka.

W trakcie uroczystości prezes MZP Lewiatan Marian Bryksy otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego wyróżnienie Honoris Gratia. Natomiast Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, odznaczył Srebrnymi Krzyżami Zasługi: ks. Antoniego Bednarza oraz  Włodzimierza Leszczyńskiego, Marka Maja i Jerzego Wodnickiego.

„Małopolskie Dęby” za wytrwałe i długoletnie wspieranie przedsiębiorców i rozwoju przedsiębiorczości trafiły w tym roku także do Henryki Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan i red. Zbigniewa Bartusia z „Dziennika Polskiego”.

Prezydent Jacek Majchrowski w swoim wystąpieniu podkreślił, że to małe i średnie firmy skupione w takich organizacjach, jak Lewiatan, najsilniej przyczyniły się sukcesów polskiej gospodarki, wzrostu zamożności społeczeństwa, spadku bezrobocia, a w efekcie – do skoku cywilizacyjnego Polski.

Podczas tegorocznej gali przedsiębiorcy wsparli Polską Misję Medyczną, czyli szlachetnych i odważnych wolontariuszy – lekarzy i ratowników medycznych niosących pomoc ludziom cierpiącym z powodu biedy i konfliktów zbrojnych.

Fot. Archiwum MZP Lewiatan