Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie: wielkie wydarzenie sportowe i towarzyskie

To będzie znaczące wydarzenie, choć związane niestety z zakończeniem kariery sportowej przez znakomitą tenisistkę Agnieszkę Radwańską, triumfatorkę 20 turniejów WTA w grze pojedynczej, zwyciężczynię WTA Finale w Singapurze. 21 maja 2019 roku w TAURON Arenie Kraków podczas Benefisu u jej boku staną wielkie gwiazdy światowego tenisa i przyjaciółki – Karolina Woźniacka i Angelika Kerber, a na scenie pojawią się znani artyści.

Benefis Agnieszki Radwańskiej to bez wątpienia również ważne spotkanie towarzyskie, dlatego należy spodziewać się obecności wielu ważnych osób.

W programie kilkugodzinnego widowiska znalazły się jednak przede wszystkim atrakcje dla kibiców, miłośników talentu popularnej Isi, którzy przez wiele lat – od juniorskich sukcesów na kortach Wimbledonu i Rolanda Garrosa oraz pierwszego wygranego turnieju WTA w Sztokholmie w 2007 roku podziwiali ją i dopingowali z trybun bądź przez ekranami telewizorów.

Właściwie tylko raz zagrała Agnieszka Radwańska w oficjalnych pojedynkach w Krakowie, gdy w 2015 roku reprezentacja Polski zmierzyła się w Grupie Światowej Pucharu Federacji z Rosją, ale rodzinne miasto od zawsze ma w sercu.

A tak przy okazji Benefisu Agnieszki Radwańskiej i obecności w podwawelskim grodzie Angeliki Kerber, warto zapewne przypomnieć, że urodzona w Niemczech, ale mająca podobnie jak Karolina Woźniacka polskie pochodzenie, wystąpiła w Krakowie w Salwator Cup w 2008 roku i razem z Urszulą Radwańską wygrała tę imprezę w deblu.

Program Benefisu Agnieszki Radwańskiej, 21 maja 2019 r., TAURON Arena Kraków

17:00 - Tennis Clinnics dla dzieci z udziałem Agnieszki Radwańskiej, Karoliny Woźniackiej i Angeliki Kerber

17:45 - powitanie gości Agnieszki Radwańskiej

17:50 - charytatywny tie-break Agnieszki Radwańskiej ze zwycięzcą aukcji UNICEF

18:10 - debel gwiazd

19:35 - gry, zabawy, konkursy z nagrodami z Agnieszką Radwańską i jej gośćmi

20:00 - występy artystów

21:45 - sesja autografów z Agnieszką Radwańską i jej gośćmi (w strefie dla publiczności)