6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: Atrakcje dla biegaczy i kibiców od PZU

Zdjęcia z biegu, konsultacje z trenerem personalnym, analiza składu masy ciała czy „Freeze Me” – te i wiele innych atrakcji czeka na zawodników startujących w 6. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim, który odbędzie się 13 października To jednak nie wszystko. PZU, sponsor tytularny półmaratonu, przygotował kilka niespodzianek zarówno dla biegaczy, jak i kibiców.

Jedną z nich będą bezpłatne zdjęcia w systemie Pic2Go. Każdy z biegaczy, po rejestracji na stronie, będzie mógł zamieścić pamiątkowe zdjęcia z półmaratonu na swoich kontach w mediach społecznościowych. Będzie można je publikować już po przekroczeniu mety. Szczegóły TUTAJ.

Kolejną z atrakcji, która będzie na Was czekała, jest „Freeze Me”. To zintegrowany system 10 aparatów wykonujących jednocześnie 10 ujęć i natychmiast przetwarzających je w ruchome zdjęcie gif 3D. Można je udostępnić w mediach społecznościowych lub wydrukować w formie statycznego zdjęcia na miejscu. Z kącika Gif3D będzie można skorzystać na stoisku PZU na EXPO 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

To nie koniec niespodzianek od PZU. Poza „Freeze Me”, będzie można bezpłatnie przeanalizować skład masy ciała oraz skorzystać z porad trenera personalnego.

Z inicjatywy PZU na ul. Grodzkiej powstanie także specjalny punkt do dopingowania biegaczy. Kibice znajdą go bez problemu, a to za sprawą występów grupy mażoretek. Zachęcamy do dołączenia i wspólnego kibicowania!

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie.