6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: Atrakcje dla biegaczy i kibiców od PZU

Zdjęcia z biegu, konsultacje z trenerem personalnym, analiza składu masy ciała czy „Freeze Me” – te i wiele innych atrakcji czeka na zawodników startujących w 6. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim, który odbędzie się 13 października To jednak nie wszystko. PZU, sponsor tytularny półmaratonu, przygotował kilka niespodzianek zarówno dla biegaczy, jak i kibiców.

Jedną z nich będą bezpłatne zdjęcia w systemie Pic2Go. Każdy z biegaczy, po rejestracji na stronie, będzie mógł zamieścić pamiątkowe zdjęcia z półmaratonu na swoich kontach w mediach społecznościowych. Będzie można je publikować już po przekroczeniu mety. Szczegóły TUTAJ.

Kolejną z atrakcji, która będzie na Was czekała, jest „Freeze Me”. To zintegrowany system 10 aparatów wykonujących jednocześnie 10 ujęć i natychmiast przetwarzających je w ruchome zdjęcie gif 3D. Można je udostępnić w mediach społecznościowych lub wydrukować w formie statycznego zdjęcia na miejscu. Z kącika Gif3D będzie można skorzystać na stoisku PZU na EXPO 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego zlokalizowanym w TAURON Arenie Kraków.

To nie koniec niespodzianek od PZU. Poza „Freeze Me”, będzie można bezpłatnie przeanalizować skład masy ciała oraz skorzystać z porad trenera personalnego.

Z inicjatywy PZU na ul. Grodzkiej powstanie także specjalny punkt do dopingowania biegaczy. Kibice znajdą go bez problemu, a to za sprawą występów grupy mażoretek. Zachęcamy do dołączenia i wspólnego kibicowania!

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie.