4. Krakowskie Forum Sportu: zapraszamy na drugi dzień wydarzenia – w sobotę, 15 czerwca!

Pierwszy dzień odbywającego się na terenie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana 4. Krakowskiego Forum Sportu już za nami. Kluby sportowe, organizacje i stowarzyszenia kultury fizycznej prezentowały swoja ofertę, można była skorzystać z licznych atrakcji, był też turniej piłki nożnej. W wydarzeniu udział wzięła Anna Korfel-Jasińska – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki. W drugim dniu – w sobotę, 15 czerwca czeka nas jeszcze więcej propozycji. Kluby i organizacje przygotowały specjalne pokazy!

Emocji nie zabrakło też na murawie stadionu, gdzie rozegrano finały turnieju piłki nożnej krakowskich szkół ponadgimnazjalnych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Triumfowała drużyna z Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego, drugie miejsce zajął zespół IV LO, a trzecią lokatę wywalczyli piłkarze z XII LO. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Miłosz Drąg z ekipy Salezjanów, a najlepszym bramkarzem Nikodem Capek z XII LO.

4. Krakowskiemu Forum Sportu przez oba dni towarzyszy Wyścig po zdrowie Tour de Pologne. W sobotę będziemy natomiast świadkami jeszcze jednej imprezy, radosnego The Color Run na Błoniach Krakowskich.

Szczegółowy program 4. Krakowskiego Forum Sportu znajduje się TUTAJ, a mapa stref aktywności TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich krakowian, a szczególnie tych najmłodszych!

Fot. Mateusz Chwajoł/ZIS; Grawit Nosiadek/ZIS (dron)