4. Krakowskie Forum Sportu za nami

Przez dwa dni – 14 i 15 czerwca – na terenie stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana odbywało się 4. Krakowskie Forum Sportu. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami zapoznawali się z ofertą klubów sportowych, organizacji i stowarzyszeń kultury fizycznej, oglądali pokazy różnych dyscyplin. Można też było spróbować się w nich samodzielnie czy skorzystać z wielu aktywności i atrakcji, przygotowanych w specjalnych strefach. Najmłodsi, którzy zebrali pieczątki ze wszystkich, otrzymali nagrody i upominki.

W ramach 4. Krakowskiego Forum Sportu zorganizowany został także specjalny panel szkoleniowy dla przedstawicieli krakowskich klubów i organizacji sportowych. Przygotowano dla nich prezentacje na temat zarządzania takimi podmiotami, promocji oraz finansów w działalności.

4. Krakowskiemu Forum Sportu przez oba dni towarzyszył Wyścig po zdrowie Tour de Pologne. Ponadto, w sobotnie popołudnie – na Błoniach Krakowskich – po raz pierwszy w naszym mieście obserwowaliśmy jedyny w swoim rodzaju The Color Run.

Fot. Mateusz Chwajoł/ZIS