23 czerwca mecz Wisła Kraków – Wisła Płock na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z udziałem dopuszczalnej liczby widzów

W związku z kolejnym etapem „odmrażania” polskiego sportu, w tym stadionów, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – działając w imieniu Gminy Miejskiej Kraków – wypracował wspólnie z Wisłą Kraków SA zmianę w zapisach porozumienia zawartego w sprawie wykonywania umowy dzierżawy z dnia 1 lipca 2019 roku w warunkach zmienionych siłą wyższą. Podpisany został aneks, zgodnie z którym w ramach przedmiotu umowy udostępnione zostaną trybuny Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

Za najbliższy mecz PKO BP Ekstraklasy przy ul. Reymonta, w którym 23 czerwca Wisła Kraków zmierzy się z Wisłą Płock – w obecności publiczności w liczbie nie większej niż 25 procent pojemności stadionu, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa – czynsz dzierżawny wyniesie 49 750 złotych netto.

Wisła Kraków SA uzyskała zezwolenia na organizację meczu z udziałem publiczności od stosownych organów: Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej, Wojewody Małopolskiego oraz innych służb wydających zgody na organizację imprezy masowej.